dowolna

Mieszkania z aneksem Pruszcz Gdański - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pruszcz Gdański,pomorskie

444 000 zł41,18 m² 10 781,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,18 m2 Lokal znajduje się na ostatnim piętrze nowopowstałego 4 piętrowego budynku. Inwestycja jest wyposażona w windę, hale garażową , komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogrodem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17 m2, położone w spokojnej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 000 zł44,62 m² 10 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł74,33 m² 10 749,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

969 000 zł93,61 m² 10 351,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Dostępne z szybkim wydaniem! Lokal przeznaczony wyłącznie dla osób pracujących, singiel / para bez zwierząt. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w standardzie premium w Pruszczu Gdańskim - komfort i prestiż na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do zamieszkania w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy 4 pokojowy kompletnie urządzony apartament z dużym balkonem , komórką oraz miejscem w hali garażowej - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

744 355 zł74,51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,51 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami, z miejscem parkingowym gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,11 m² 10 051,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.36 Cena: 815 256 Powierzchnia: 81,11 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 1/2 Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł73,44 m² 10 471,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł38,54 m² 12 947,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate. Stylowa Funkcjonalność i pełen komfort Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,54m2, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł44,66 m² 11 173,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,20 m2, położone w nowoczesnym budynku w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 000 zł45,02 m² 10 639,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,02 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 576 zł67,69 m² 10 335 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 67,69 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł37,31 m² 14 071,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i można od razu zamieszkać? Ten lokal o powierzchni 37,31 m został świeżo wykończony pod klucz i wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,04 m² 11 773,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze jednej ładniejszych aktualnie inwestycji w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,12 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,12 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 520 zł37,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.25 Cena: 815 759 Powierzchnia: 81,17 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 0/2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł44,11 m² 11 902,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: - prywatny ogródek - mieszkanie po remoncie - dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu) - 9min pieszo do dworca pkp - 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

665 000 zł64 m² 10 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, piwnicą i garażem lokalizacja Mieszkanie znajduje w świetnie skomunikowanej południowej części Pruszcza Gdańskiego - sąsiadującego Juszkowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł54,54 m² 10 982,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,54m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:3/3