dowolna

Mieszkania przy lesie Pruszcz Gdański - Anonse sprzedaży i wynajmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł40,21 m² 12 310,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m, położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 900 zł55,48 m² 12 615,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie na najbardziej zielonym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: osiedle Komarowo: na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

650 000 zł45,23 m² 14 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie idealne dla 15 pracowników, zapewniające wygodę i funkcjonalność w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł45,23 m² 14 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł56,42 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie, nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w pełni umeblowane, z ogródkiem, strychem i dwoma miejscami parkingowymi. Idealne również dla obcokrajowców! Bez zgody mswia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, świeżo wykończone pod klucz, 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

739 000 zł71,56 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

615 000 zł62 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie dwupoziomowe Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł29,74 m² 11 062,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

636 000 zł63,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Dwustronne mieszkanie 3 pokojowe z piwnicą i balkonem, do wprowadzenia lokalizacja: na terenie osiedla wydzielony obszar rekreacyjny, siłownia na powietrzu, 2 boiska do sportów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, świeżo wykończony apartament 4-pokojowy | 65 m | Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka Do wynajęcia wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 65 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

559 000 zł54,24 m² 10 306,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zamieszkaj Na Swoim! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

969 000 zł93,61 m² 10 351,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz Gdański - ul. Piastowska Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 520 zł37,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł44,11 m² 11 902,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: - prywatny ogródek - mieszkanie po remoncie - dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu) - 9min pieszo do dworca pkp - 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

665 000 zł64 m² 10 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, piwnicą i garażem lokalizacja Mieszkanie znajduje w świetnie skomunikowanej południowej części Pruszcza Gdańskiego - sąsiadującego Juszkowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł30 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Pruszcza Gdańskiego mieszkanie Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela Pośrednikom/agentom nieruchomości dziękujemy - proszę nie dzwonić i nie pisać. Mieszkanie świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł75 m² 6 980,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Marzysz o przestrzeni, funkcjonalności i bliskości pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 75,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

609 000 zł56 m² 10 853,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12m2 do bezpośredniej sprzedaży lub zamiany na mieszkanie w Gdyni. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.