dowolna

Mieszkania z aneksem Pruszcz Gdański - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

950 zł44 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla małżeństwa z dzieckiem lub pary. Ciepłe, przytulne, zadbane, umeblowane. Płatne za miesiąc 950 zł + zużycie energii. W kwocie 950 zł zawarte jest ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 75m2! 4 pokoje: 3 sypialnie, salon z kuchnią, wc, łazienka, niewielka garderoba w przedpokoju, gustowne i praktyczne, urządzone ze smakiem (drewniane podłogi, w wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 50 m2, nowe budownictwo, dwa pokoje, częściowo umeblowany aneks kuchenny, balkon, piwnica, mili sąsiedzi, spokojna okolica osiedla Wschód (boczna od Kasprowicza), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary lub małżeństwa z dzieckiem.Oddzielne wejście, bezpośrednio z ulicy. Mieszkanie ciepłe,schludne i umeblowane. Czynsz, zawiera wszystkie opłaty, oprócz opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

380 000 zł66 m² 5 789,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 65 m 2, położone w tzw. Nowym Centrum Pruszcza Gdańskiego, z widokiem na fontannę, dom wielorodzinny z ogrodzonym dziedzińcem i parkingiem, wysoki parter nad lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

259 000 zł50 m² 5 164,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pruszcz Gdański ul. Piastowska. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Blok trzypiętrowy przed którym usytuowany jest parking. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym , sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opłata miesięczna zawiera wszystkie koszty oprócz licznika energii w kwocie około 50 zł/m-c.Ponadto mieszkanie jest ciepłe, czyste i zadbane. Do wynajęcia od zaraz!.Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 30 m2 w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, częściowo umeblowaną z aneksem kuchennym. Koszt 750 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie (własność) usytuowane na osiedlu Piastowskim w Pruszczu Gdańskim, które składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju oraz garderoby z oknem (która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

285 000 zł66 m² 4 303,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na wyposażeniu w aneksie kuchennym pozostaje kuchenka elektryczna z piekarnikiem, okap, drzwi anty włamaniowe z zamkami "gerda" plus roleta anty włamaniowa zamontowana na wejściu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł76 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

trzypokojowe, własnościowe, zadbane i ciche mieszkanie: salon ok.30 m;pokój ok 14m;pokój 12m;kuchnia ok.14m, pomieszczenie gospodarcze ok.4 m; łazienka 4 m.W cenie: meble kuchenne wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł34 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka 34 m2, umeblowana, stan bardzo dobry, pokój z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka, osiedle Piastowskie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł36 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie słoneczne dwupokojowe z aneksem kuchennym, balkon oraz przynależną piwnicą w budynku 3 piętrowym na 2 pętrze. Blok położony na osiedlu Zakątek Juszkowo w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł36 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na 2 piętrze, słoneczne dwupokojowe z aneksem kuchennym, balkonem oraz przynależną piwnicą do mieszkania. Blok położony na osiedlu Zakątek Juszkowo w Pruszczu Gdańskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne 40m2 mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Idealne dla osoby z trudnościami w chodzeniu. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje w tym jeden z kuchnią ,panele na podłogach częsciowo umeblowane kuchnia w zabudowie meble w łazience oraz pralka więcej informacji pod telefonem lub na maila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 3 pokojowe, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, balkon, telewizja satelitarna. mieszkanie umeblowane w nowym bloku. do zkm 5 minut do pkp 15 minut. koszt wynajmu to 1100zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

850 zł43 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie zawarte są wszystkie opłaty oprócz licznika energii. (koszt około 50 sł/m-c). Mieszkanie jest czyste, ciepłe i zadbane.Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, 900 pln Mieszkanie położone przy ul. Podkomorzego, na IV piętrze, w czteropiętrowej kamienicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania 34,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z oddzielnym wejściem ,ogrzane,idealne dla pary lub małżeństwa z dzieckiem. W cenie zawarte są wszystkie opłaty oprócz energii.Wymagana jest kaucja miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkano ciepłe zadbane, z oddzielnym wejściem.Możliwość parkingu. W cenie zawarte są wszystkie opłaty oprócz energii. Mieszkanie jest umeblowane.Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z oknami na stronę południową. Sypialnia o pow. 11,1 m2 z szafą typu komandor na całą szerokość pokoju. Drugi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Położenie: spokojna dzielnica, blok ogrodzony, brama na pilota, w budynku znajduje się sklep spożywczy, stomatolog, kosmetyczka, solarium, plac zabaw, blisko do centrum Pruszcza ok 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa

Pruszcz Gdański,pomorskie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mój mąż wyjechał w delegację. Mam dokładnie 2 miesiące na pozbycie się jego mieszkania. Mieszkanie jest bardzo ładne i słoneczne. Zlokalizowane jest w Pruszczu Gdańskim, na ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim w ciechej spokojnej okolicy. Mieszkanie położone jest w zamknietym kompleksie budynków z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Pokoje ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wynajem na min 6 mc, mieszkanie częściowo umeblowane na osiedlu wschód blisko giełdy, w tym samym budynku sklep, bank przy bramie wjazdowej poczta, w pobliżu ośrodek zdrowia, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

304 900 zł66 m² 4 619,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie: 3-pokojowe. Składa się z 2 niezależnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki , z garderoby oraz słonecznego tarasu. Mieszkanie słoneczne, dwustronne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mMieszkanie 2 pokoje w tym jeden z kuchnią wynajem od początku sierpnia ,panele na podłogach częsciowo umeblowane kuchnia w zabudowie meble w łazience oraz pralka więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Cicha i spokojna okolica. Idealne dla rodziny. Blisko: plac zabaw, szkoła, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy. Mieszkanie częściowo umeblowane. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bloku 2 piętrowym powierzchnia 35m 2 pokoje w tym jeden z kuchnią ,częściowo umeblowane :kuchnia w zabudowie podłoga płytki.ŁAZIENKA: w kafelkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w bloku 3-piętrowym, świetna lokalizacja. Dobry dojazd do obwodnicy i do Gdańska Mieszkanie jest w pełni umeblowane, kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

372 000 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie w nowym kameralnym budynku. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (umeblowany i wyposażony, lodówka z kostkarką, kuchenka, pochłaniacz), wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, umeblowane, małe, niski czynsz, pokój z aneksem jadalnym, sypialnia, łazienka, balkon, piwnica. spokojne ciche osiedle, w dobrym miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Centrum Pruszcza. 2 minuty od przystanku autobusowego i kolejki skm

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański