dowolna

Mieszkania z aneksem Pruszcz Gdański - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest kawalerka przeznaczona do zamieszkania tylko dla jednej osoby. W 1-osobowym apartamencie jest aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę indukcyjną, zlewozmywak, małą lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania piękne ,czyste i zadbane 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Cambel Town w Pruszczu Gdańskim tuż obok Osiedla Bursztynowego. Mieszkanie o powierzchni 38,50 m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem kawalerki ok. 30 m2. Mieszkanie nie jest umeblowane. W mieszkaniu: kuchenka elektryczna, szafka ze zlewozmywakiem, glazura, terakota; wc, prysznic, umywalka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

492 900 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie w odnowionym bloku położone na 3 piętrze z widokiem na centrum Pruszcza Gdańskiego, dwustronne, słoneczne, z dużym balkonem i szerokim oknem tarasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzeleckiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe, umeblowane mieszkanie pow. 46 m2) usytuowane jest na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Na zamkniętym osiedlu (ul Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Pruszcz Gdański,pomorskie

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

| kawalerka | 1 piętro | świetna lokalizacja | balkon | pruszcz gdański | Przedstawiam Państwu kawalerkę w Pruszczu Gdańskim o łącznej powierzchni 27m2. Nieruchomość usytułowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł44 m² 8 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*Na sprzedaż, 3 - pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim o powierzchni 44,44 m2, idealne dla pary, singla oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie na ostatniej kondygnacji do całkowitego wykończenia. Mieszkanie jest po wymianie stropu drewnianego. Mieszkanie na poddaszu kamienicy, do położenia instalację postawienia ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem na sprzedaż 38m2 plus piwnica ok 4m2. Lokalizacja: 1 min do przystanku komunikacji gminnej, 1 min do osiedlowego sklepu. Blisko szkoła sklepy typu Biedronka Lidl Rossmann Pepco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyłącznie dla 1 osoby Kawalerka na wynajem w budynku z windą usytuowanym przy ul. Fryderyka Chopina 28 w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego, co zapewnia doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na I piętrze na wynajem w budynku jednopiętrowym na nowym osiedlu. Zamontowano szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla 2 osób. Mieszkanie jest dostępne na wynajem, w pełni umeblowane dla 2 osób w centrum Pruszcza Gdańskiego ul. Fryderyka Chopina 28. Wyposażenie: łóżka, sofa, fotel, szafa, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

202 735 zł32 m² 6 388,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle otoczone zielenią, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego.Mieszkanie 31,19 m składające się z salonu z aneksem kuchennym 22,90, łazienki 3,74 , 3,24m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eleganckie przestronne mieszkanie osiedle zakątek juszkowo - nowe budownictwo Do wynajęcia atrakcyjne, gustownie wykończone, cały dzień nasłonecznione, mieszkanie, o powierzchni 80m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

218 000 zł45 m² 4 873,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, dwupokojowe z bezpośrednim wyjściem na taras. Czyste, zadbane, wysoki standard wykończenia. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staffa

Pruszcz Gdański,pomorskie

288 000 zł120 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

"Osiedle Staffa położone w wschodniej części Pruszcza-Gd (blisko giełdy), to dwa zespoły po 6 domów w zabudowie szeregowej. W każdym domu znajdują się dwa samodzielne mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

227 900 zł45 m² 5 095,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, dwupokojowe z bezpośrednim wyjściem na taras. Czyste, zadbane, wysoki standard wykończeń. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Pruszcz Gdański,pomorskie

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

oferta bezpośrednio od właściciela

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie o pow. 50,00 m2. Mieszkanie znajduje się na nie dużym, kameralnym,ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.Zadbane dwupokojowe na drugim piętrze.W nowym ładnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w centrum Pruszcza Gdańskiego bardzo ciepłe, słoneczne, częśćiowo umeblowane zlokalizowane w spokojnej okolicy, blisko centrum, w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie ma powierzchnię 65m2, składa się z 2 sypialni po ok. 15m2, salonu z aneksem 20m2, łazienki 6m2, garderoby 5m2. Na podłodze wysokiej klasy panele (balterio), gres. Nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W pełni umeblowana 27m2 800zł + opłaty zima ok. 300zł lato ok. 200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Budynek z 2006 roku wybudowany przez dewelopera Mach. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

198 000 zł39 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 39 m. Dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (19,2 m) w zabudowie. Sypialnia (10,2 m). Duży balkon (6 m) z widokiem na Gdańsk (otwarta przestrzeń). Przestronna łazienka (4,7 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

239 000 zł45 m² 5 343,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio ustawne mieszkanie 2-pokojowe (możliwość wydzielenia 3-go pokoju) na parterze w doskonałej lokalizacji z tarasem i wyjściem do ogrodu. Brak innych takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Meszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia 58m kw. pietro 3 w bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przypisana jest piwnica oraz wyznaczone miejsce postojowe. Mieszkanie praktycznie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie 53 m2 + piwnica 4 m2, super lokalizacja ;w pobliżu min.szkoła ,gimnazjum,dwa przedszkola ,liczne sklepy ,przystanek autobusowy oraz PKP. Mieszkanie do sprzedaży wraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie na osiedlu Zakątek Juszkowo ( na granicy z Pruszczem Gd.), 2-pokojowe ( pokój z aneksem kuchennym + sypialnia) o wysokim standardzie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia domek gospodarczy. Na parterze pokój z aneksem kuchennym + łazienka, u góry drugi pokój. Domek jest świeżo po remoncie, ciepły i przytulny. Opłata to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł73 m² 5 191,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu bardzo ładne, przestronne mieszkanie w Pruszczu Gd., w cichej okolicy. Mieszkanie znajduje się po stronie południowej przez co jest jasne i słoneczne. Balkon również od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

248 000 zł49 m² 5 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, słoneczne, rok budowy - 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

138 000 zł28 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie nowe wykończone W wysokim standardzie przed zasiedleniem-salon Z aneksem kuchennym I sypialnia.SALON Z ANEKSEM ORAZ ŁAZIENKA WYŁOŻONE SZARYM GRESEM SZKLIWIONYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie do wynajęcia. Pierwsze piętro. Pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W łazience wanna, wc, umywalka. Kaucja wynosi 1000 zł. Koszt wynajmu to 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 200 zł36 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie słoneczne dwupokojowe z aneksem kuchennym, balkon oraz przynależną piwnicą w budynku 3 piętrowym,piętro II. Blok położony na osiedlu Zakątek Juszkowo w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie W pruszczu gdańskim, ul. Orzeszkowa, dobra lokalizacja, cicha okolica I dobry dojazd do gdańska omijając centrum miasta. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie W cichej okolicy, dobry dojazd do gdańska, teren ogrodzony, niedaleko centrum,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

890 zł50 m² 17,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 50 m2, nowe budownictwo, dwa pokoje, częściowo umeblowany aneks kuchenny, balkon, piwnica, mili sąsiedzi, spokojna okolica osiedla Wschód (boczna od Kasprowicza), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł73 m² 13,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie w cichym miejscu w centrum , umeblowanie: kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 400 zł72 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuje Panstwu mieszkanie 3 pokojowe w centrum Pruszcza Gd. Do Panstwa dyspozycji takze garaz. Mieszkanie znajduje sie w bloku graniczacym z parkiem w Pruszczu Gd. (Os. Parkowe). Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

950 zł44 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla małżeństwa z dzieckiem lub pary. Ciepłe, przytulne, zadbane, umeblowane. Płatne za miesiąc 950 zł + zużycie energii. W kwocie 950 zł zawarte jest ogrzewanie, woda,.