dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański - Oferty „sprzedam mieszkanie”

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dantyszka

Pruszcz Gdański,pomorskie

950 000 zł85,28 m² 11 139,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,28 m w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Dantyszka w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 636 zł45,03 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 215 zł49,90 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 196 zł41,16 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 189 000 zł107 m² 11 112,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Poszukujesz przestronnego mieszkania dla rodziny, w spokojnej i bezpiecznej okolicy z pełną infrastrukturą blisko centrum Gdańska? Ta dwupoziomowa nieruchomość z 5 pokojami to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 160 000 zł104 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

104 m2, ponad standardowa wysokość 275 cm, 40 m2 salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, pralna, południowo - zachodnia ekspozycja, wysoki standard wykończenia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł40,21 m² 12 310,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m, położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł49,29 m² 10 123,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na zagospodarowanym osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa się z salonu(21,9m2) z wyjściem na duży balkon , sypialni (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 310 zł80,68 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Rabat na dni otwarte mieszkania w promocyjnej cenie tylko do 18.05! Cena promocyjna: 867 310 zł Cena przed promocją: 927 820 zł Nie czekaj skorzystaj z okazji i zarezerwuj swoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 452 zł55,47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 008 zł43,88 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł46 m² 10 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Powierzchnia nieruchomości w księdze wieczystej to 46m2.Lokal mieszkalny dwupokojowy to 42,3m2 I pomieszczenia piwniczne 3,7m2 Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 900 zł55,48 m² 12 615,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie na najbardziej zielonym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: osiedle Komarowo: na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,23 m² 14 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł41,20 m² 9 684,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Pruszcz Gdański ul. Obrońców Wybrzeża, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. 2 pokoje | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł29,74 m² 11 062,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

575 000 zł56,11 m² 10 247,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Borkowo Gdańskie Na sprzedaż mieszkanie w Borkowie Gdańskim na Osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Żeglarskiej. Deweloper Hanza. 3-cie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni ok. 100 m to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub osób, które cenią komfortową przestrzeń i wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 886 zł105,09 m² 9 800,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni ok. 105 m to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub osób, które cenią komfortową przestrzeń i wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 935 zł124,73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Duża przestrzeń, światło i komfort klasy premium Mieszkanie o powierzchni ok. 125 m to propozycja dla osób poszukujących ponadprzeciętnej przestrzeni i wysokiego komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

494 000 zł46 m² 10 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż mieszkanie 42,3 m + piwnica 3,7 m po remoncie, do własnej aranżacji Powierzchnia w księdze wieczystej: 46.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staffa

Pruszcz Gdański,pomorskie

890 000 zł93,14 m² 9 555,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Ponad 93 m powierzchni użytkowej + skosy /osiedle Wchód /niskie koszty. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na 1. piętrze + użytkowe poddasze w kameralnej zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 68,39 m2. plus z piwnica 13,91m2.Miejsce postojowe w hali garażowej i 1 miejsce postojowe naziemne w cenie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji || bez pcc || Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji | Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdański. Ciekawy rozkład do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł54,24 m² 10 693,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, w spokojnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub inwestycji pod wynajem. Najważniejsze informacje: - typ zabudowy blok - rok budowy 2002 -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Freedom Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł54,70 m² 10 585,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z 2 balkonami - Pruszcz Gdański os. Wschód Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne, przestronne 2 pokoje z garderobą i 2 miejscami parkingowymi - Pruszcz Gdański, ul. Piastowska Szukasz mieszkania, do którego wpada słońce, a nie tylko rachunki! Oto 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

559 000 zł54,24 m² 10 306,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zamieszkaj Na Swoim! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł38,30 m² 10 704,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 38,30m2 , 2 oddzielne pokoje, 1 piętro z 2, pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 25, lokalizacja blisko dworca i sklepów. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,05 m² 11 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowych domowników czeka dwuletnie, trzypokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Okolica to niewysokie, kameralne budownictwo otoczone zielenią, wśród której spacerem pójdziemy na zakupy,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,23 m² 14 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pruszcz Gdański,pomorskie

444 000 zł41,18 m² 10 781,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,18 m2 Lokal znajduje się na ostatnim piętrze nowopowstałego 4 piętrowego budynku. Inwestycja jest wyposażona w windę, hale garażową , komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogrodem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17 m2, położone w spokojnej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł94,70 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

827 999 zł65 m² 12 738,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

500 000 zł45,45 m² 11 001,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim - ul.Mickiewicza. Blisko park i deptak. Pełna infrastruktura handlowo- usługowa.

Szczegóły ogłoszenia