dowolna

Mieszkania z prawem własności Pruszcz Gdański - Lista ofert

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

489 000 zł38,54 m² 12 688,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate. Stylowa Funkcjonalność i pełen komfort Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,54m2, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji || bez pcc || Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji | Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdański. Ciekawy rozkład do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł44,11 m² 11 902,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: - prywatny ogródek - mieszkanie po remoncie - dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu) - 9min pieszo do dworca pkp - 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 900 zł91,69 m² 10 905,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja Pruszcz Gdański - centrum miasta, w pobliżu liczne butiki, sklepy odzieżowe, spożywcze: biedronka, stokrotka, żabka, piekarnia, restauracje, przedszkole, szkoła podstawowa z krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł94,70 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

478 943 zł46,23 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, położone w nowoczesnym budynku w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 160 000 zł104 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Stylowy apartament 104 m | 4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | os. Debiut Inpro - Pruszcz Gdański Jeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

827 999 zł65 m² 12 738,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czekanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

570 000 zł44,21 m² 12 893,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zalety nieruchomości: - komórka lokatorska, miejsce w hali garażowej oraz miejsce w hali z wydzielonym boksem. - ogródek - Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dantyszka

Pruszcz Gdański,pomorskie

950 000 zł85,28 m² 11 139,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość zarezerwowana do 25 maja 2026r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,28 m w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Dantyszka w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł54,88 m² 10 550,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem w Pruszczu Gdańskim ( Osiedle wschód ). Stan deweloperski. ( szpachlowane , 2 razy malowane na biało ) Dodatkowo możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogrodem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17 m2, położone w spokojnej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł54,70 m² 10 585,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z 2 balkonami - Pruszcz Gdański os. Wschód Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 520 zł37,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

365 000 zł30 m² 12 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! prowizja 0% dla kupującego! mieszkanie Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł29,74 m² 11 062,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

745 254 zł74,60 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,60 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł54,40 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, w spokojnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub inwestycji pod wynajem. Najważniejsze informacje: - typ zabudowy blok - rok budowy 2002 -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł78,34 m² 8 922,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: *atrakcyjna lokalizacja w Pruszczu Gdańskim *świetna komunikacja. *Duży plac zabaw *w pobliżu basen i boisko *infrastruktura rowerowa lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,20 m2, położone w nowoczesnym budynku w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami, z miejscem parkingowym gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51,42 m² 9 334,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania, które jest naturalnie jasne, funkcjonalne i zwalnia Cię z codziennego problemu "gdzie zaparkować"? To lokum przy ul. Piastowskiej łączy spokój mniejszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

500 000 zł45,45 m² 11 001,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim - ul.Mickiewicza. Blisko park i deptak. Pełna infrastruktura handlowo- usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 184 935 zł124,73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

821 837 zł81,37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,37 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,37 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,05 m² 11 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowych domowników czeka dwuletnie, trzypokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Okolica to niewysokie, kameralne budownictwo otoczone zielenią, wśród której spacerem pójdziemy na zakupy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Z możliwością 3 pokoi pruszcz gdański. Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

600 000 zł86 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka | Komfortowy, przestronny lokal w sercu miasta Szukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

636 000 zł63,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Dwustronne mieszkanie 3 pokojowe z piwnicą i balkonem, do wprowadzenia lokalizacja: na terenie osiedla wydzielony obszar rekreacyjny, siłownia na powietrzu, 2 boiska do sportów.