dowolna

Mieszkania pod klucz Pruszcz Gdański - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w standardzie premium w Pruszczu Gdańskim - komfort i prestiż na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do zamieszkania w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł78,34 m² 8 922,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: *atrakcyjna lokalizacja w Pruszczu Gdańskim *świetna komunikacja. *Duży plac zabaw *w pobliżu basen i boisko *infrastruktura rowerowa lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawienia faktury vat za wynajem mieszkania! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,11 m² 10 051,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.36 Cena: 815 256 Powierzchnia: 81,11 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 1/2 Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

769 000 zł73,44 m² 10 471,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł44,66 m² 11 173,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie również dostępna opcja Wynajmu kwater pracowniczych ul. Wita Stwosza / lokal dwupoziomowy / powierzchnia 126m2,! atuty nieruchomości: ścisłe Centrum - Pruszcz Gdański, otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 000 zł45,02 m² 10 639,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,02 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz Gdański - ul. Piastowska Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł37,31 m² 14 071,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i można od razu zamieszkać? Ten lokal o powierzchni 37,31 m został świeżo wykończony pod klucz i wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,12 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,12 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.25 Cena: 815 759 Powierzchnia: 81,17 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 0/2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł44,11 m² 11 902,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: - prywatny ogródek - mieszkanie po remoncie - dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu) - 9min pieszo do dworca pkp - 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł54,54 m² 10 982,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,54m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyłącznie dla 1 osoby Kawalerka w pełni wyposażona gotowa do zamieszkania w budynku z windą usytuowanym przy ul. Fryderyka Chopina 28 w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma balkonami | Rotmanka, os. Andromeda | 56,29 m | Garaż + 2 komórki lokatorskie Zapraszam do zakupu pięknie wykończonego mieszkania, położonego na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 196 000 zł107 m² 11 177,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o dużym, wygodnym mieszkaniu z pełnym dostępem do miejskich udogodnień, a jednocześnie pragniesz spokojnej, bezpiecznej okolicy i przestrzeni dla dzieci? To dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł49 m² 9 712,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i bardzo zadbanego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Jana Kusocińskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, świeżo wykończony apartament 4-pokojowy | 65 m | Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka Do wynajęcia wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 65 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z widokiem na Żuławy - Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna Na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku czeka mieszkanie, które łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł44 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Pruszcza Gdańskiego mieszkanie Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 947,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela Pośrednikom/agentom nieruchomości dziękujemy - proszę nie dzwonić i nie pisać. Mieszkanie świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł43 m² 10 046,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszczu Gdańskim. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji || bez pcc || Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji | Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdański. Ciekawy rozkład do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł75 m² 6 980,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Marzysz o przestrzeni, funkcjonalności i bliskości pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 75,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021