dowolna

Nieruchomości Pruszcz Gdański - Oferty sprzedaży nieruchomości

206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

378 494 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 , usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

592 368 zł69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,88m2 , usytuowane na 1-piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

629 000 zł60 m² 10 479,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne z pięknym dużym balkonem mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w najlepszej części Pruszcza Gdańskiego przy ul. Podkomorzego. Osiedle, na którym znajduję się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

600 000 zł60 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na Bursztynowym osiedlu o niskiej zabudowie z 2009 roku. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. Główne atuty: - duży metraż 60,25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kontaktdom w zabudowie szeregowej z garażem, wykonany z wysokiej klasy materiałów charakteryzujących się wysoką energooszczędnością i izolacją akustyczną.Dom bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 150 000 zł500 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: unikalny Dom w Straszynie, idealny do Aranżacji Pod Firmę! Prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę zakupu, 3-kondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

949 000 zł134 m² 7 101,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży oferujemy dom o powierzchni 133.64m2 w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej w Pruszczu Gdańskim. Lokal składa się z: poziom 0: - salonu - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Śliczne, nowe dwa pokoje z całym widocznym wyposażeniem, umeblowaniem plus ogródek Mieszkanie na nowym, bardzo nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 900 zł400 m² 2 499,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 400,70m2, podpiwniczony , I piętrowy z poddaszem, działką o powierzchni 540 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna W mio casa nieruchomości! nieruchomość Lokal mieszkalny 4- pokojowy usytułowany na 2 piętrach, o powierzchni 77,03 m2. Mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa nieruchomości! Lokal mieszkalny 3- pokojowy na 3 piętrze, o powierzchni 70 m2, znajdujący się w budynku 3-piętrowym z 2010r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Konopnickiej

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 449 000 zł350 m² 6 997,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość Polecamy na sprzedaż doskonale położony Hotel w Pruszczu Gdańskim. Aktualnie obiekt funkcjonuje jako Hotel dla pracowników. Dobrze wyposażony, świeżo wyremontowany budynek wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 140 mkw zlokalizowany w pożądanej części Pruszcza Gdańskiego, zapewnia doskonała komunikacje z całym trójmiastem. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

689 000 zł55 m² 12 550,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,90m2 usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym (23,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 280 000 zł211 m² 6 057,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 20 minut od Centrum Gdańska. Obecnie dom jest przystosowany do wynajmu dla pracowników. Wyposażony w łożka i wszystkie niezbędne sprzęty. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

690 000 zł139 m² 4 960,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowe Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnych przedmieściach w miejscowości Kleszczewko (107m2 powierzchni użytkowej) gotowy do odbioru. Nieruchomość: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Atuty: - wolnostojący dom z możliwością utworzenia trzech niezależnych mieszkań - ścisłe centrum Gdańska - 20min - ścisłe centrum Gdyni - 40min - ścisłe centrum Sopotu - 35min - lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

465 000 zł48 m² 9 587,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - blisko liczne sklepy, szkoły i żłobki - 15 minut spacerem do stacji skm, - miejsca postojowe na parkingu dostępnym tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 200 000 zł81 m² 14 815 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony w Pruszczu Gdańskim. Mieści się na parterze. Lokal 81m2 idealnie doświetlony (3 m wysokości). Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Dużo miejsca na reklamę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

589 000 zł46 m² 12 917 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem i ogródkiem. Wjazd na osiedle zabezpieczony szlabanem. Apartament o powierzchni 45,6 m2 Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz dużego mieszkania w dobrym standardzie i wygodnej lokalizacji, to dobrze trafiłeś/aś. Atuty mieszkania: - 80m2 - 3 sypialnie (9,6m2, 13m2, 13,10m2) - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Olszewskiego Osiedle Pełne Udogodnień: wybudowane w 2020 roku przez Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł106 m² 6 108,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nieruchomość zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Zwycięstwa z wjazdem od ulicy Lotników Polskich na którą składa się działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kuleja

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł1 037 m² 577,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pruszczu Gdańskim na ul. Jerzego Kuleja [działka] Kształt: prostokąt o wymiarach 37x27 Wielkość: 1037 m2 Numer działki: 8/14 Działka niezabudowana, bez zadrzewienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł84 m² 7 136,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż! dwupoziomowe mieszkanie W pruszczu gdańskim O powierzchni 83,94M2 dla rodziny/piwnica/ duży balkon Przedstawiamy Państwu dwukondygnacyjną nieruchomość w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim. Odbiory I kwartał 2025 (zakończenie budowy koniec 2024). Elementy dodatkowe do dokupienia: komórka lokatorska (od 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

670 000 zł136 m² 4 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej 136m2 w stanie deweloperskim. Wykonane ze szwajcarską dokładnością. Na zdjęciach powyżej prezentuje się jeden z wykończonych domów pod klucz. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł34 m² 9 006,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszcza-Gdańskiego. Mieszkanie z przynależną piwnicą. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Pruszcz Gdański,pomorskie

660 000 zł126 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Świetnie skomunikowany dom w cenie mieszkania! Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana jest we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Osiedle mieszkaniowe którego realizacja podzielona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią w położone w centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie Położone na 3 z 4 pięter w bloku z last 70tych, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł42 m² 9 084,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną ekspozycją! Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji- centrum Pruszcza; po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

994 000 zł103 m² 9 650,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:419 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 575 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Pruszcz Gdański,pomorskie

659 900 zł106 m² 6 210,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

892 000 zł105 m² 8 495,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:330 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 562 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

359 000 zł28 m² 12 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania sprzedaż cesji kompaktowego mieszkania 2-pokojowego o bardzo słonecznej - zachodniej ekspozycji. W skład mieszkania oferowanego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

783 000 zł111 m² 7 369,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:981 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:210 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 573 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł84 m² 7 136,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł42 m² 9 388,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie z balkonem, oraz przynależną piwnicą. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

810 000 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Juszkowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

814 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²