Oxygenium
Pruszcz Gdański, Karola Olszewskiego 12

Angelika Mikołaj...
Skontaktuj się
Oxygenium
Pruszcz Gdański, Karola Olszewskiego 12
Promocja
Pruszcz Gdański, Karola Olszewskiego 12
Zobacz na mapie
kwiecień 2027
od 10 750 zł/m²
od 41,01 do 98,65 m²
od 2 do 4
garaż
Termin realizacji
kwiecień 2027Ceny
od 10 750 zł/m²Metraże
od 41,01 do 98,65 m²Liczba pokoi
od 2 do 4Miejsca postojowe
garaż2 pokoje
od 458 108 zł
4 pokoje
od 867 310 zł

Inwestycja realizowana przez:
Jacob's Villas
Angelika Mikołajczyk
Karola Olszewskiego 12
Pruszcz Gdański 83-000
| MieszkanieA1.1.0.3 Promocja | 43,24 m² | 11 199 zł/m² | parter/2 | 2 | 484 245 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1.1.0.3 Promocja |
| MieszkanieA1.1.2.1 Promocja | 80,68 m² | 10 850 zł/m² | 2/2 | 4 | 875 378 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1.1.2.1 Promocja |
| MieszkanieA1.1.0.4 Promocja | 50,37 m² | 11 099 zł/m² | parter/2 | 2 | 559 057 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1.1.0.4 Promocja |
| MieszkanieA2.1.0.5 Promocja | 54,66 m² | 11 199 zł/m² | parter/2 | 2 | 612 137 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2.1.0.5 Promocja |
| MieszkanieA2.1.1.8 Promocja | 80,95 m² | 10 750 zł/m² | 1/2 | 4 | 870 213 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2.1.1.8 Promocja |
| MieszkanieA2.1.2.4 Promocja | 51,19 m² | 11 199 zł/m² | 2/2 | 2 | 573 277 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2.1.2.4 Promocja |
| MieszkanieA2.1.0.3 Promocja | 43,24 m² | 11 199 zł/m² | parter/2 | 2 | 484 245 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2.1.0.3 Promocja |
| MieszkanieA1.1.0.8 Promocja | 80,36 m² | 10 999 zł/m² | parter/2 | 4 | 883 880 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1.1.0.8 Promocja |
| MieszkanieA2.1.1.1 Promocja | 80,68 m² | 10 750 zł/m² | 1/2 | 4 | 867 310 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2.1.1.1 Promocja |
| MieszkanieA1.1.2.7 Promocja | 80,95 m² | 10 750 zł/m² | 4/2 | 4 | 870 213 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1.1.2.7 Promocja |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie