dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański - Oferty „sprzedam mieszkanie”

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

410 000 zł38,30 m² 10 704,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 38,30m2 , 2 oddzielne pokoje, 1 piętro z 2, pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 25, lokalizacja blisko dworca i sklepów. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 215 zł49,90 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 291 zł47,26 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 196 zł41,16 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dantyszka

Pruszcz Gdański,pomorskie

950 000 zł85,28 m² 11 139,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość zarezerwowana do 25 maja 2026r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,28 m w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Dantyszka w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 189 000 zł107 m² 11 112,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, bezpiecznej okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska? Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m (83.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł48,65 m² 12 312,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,65 m , położone w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Pruszcz Gdański. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 160 000 zł104 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

104 m2, ponad standardowa wysokość 275 cm, 40 m2 salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, pralna, południowo - zachodnia ekspozycja, wysoki standard wykończenia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 820 zł80,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 008 zł43,88 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 516 zł41,51 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł40,21 m² 12 310,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m, położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł49,29 m² 10 123,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na zagospodarowanym osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa się z salonu(21,9m2) z wyjściem na duży balkon , sypialni (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł46 m² 10 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Powierzchnia nieruchomości w księdze wieczystej to 46m2.Lokal mieszkalny dwupokojowy to 42,3m2 I pomieszczenia piwniczne 3,7m2 Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 900 zł55,48 m² 12 615,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie na najbardziej zielonym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: osiedle Komarowo: na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,23 m² 13 597,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł37,31 m² 14 071,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i można od razu zamieszkać? Ten lokal o powierzchni 37,31 m został świeżo wykończony pod klucz i wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 000 zł58,47 m² 9 115,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł58,36 m² 9 115,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 000 zł39,59 m² 9 421,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

560 000 zł49,80 m² 11 244,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość została starannie wykończona i urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Olszewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł36,18 m² 13 792,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny Fitness Cena do negocjacji opis nieruchomości: na sprzedaż oferuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

489 000 zł38,54 m² 12 688,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate. Stylowa Funkcjonalność i pełen komfort Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,54m2, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego w kameralnym domu 3-rodzinnym przy ul. Plac Wolności w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czekanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

570 000 zł44,21 m² 12 893,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zalety nieruchomości: - komórka lokatorska, miejsce w hali garażowej oraz miejsce w hali z wydzielonym boksem. - ogródek - Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,23 m² 13 597,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

575 000 zł56,11 m² 10 247,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Borkowo Gdańskie Na sprzedaż mieszkanie w Borkowie Gdańskim na Osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Żeglarskiej. Deweloper Hanza. 3-cie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla. To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51,42 m² 9 334,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania, które jest naturalnie jasne, funkcjonalne i zwalnia Cię z codziennego problemu "gdzie zaparkować"? To lokum przy ul. Piastowskiej łączy spokój mniejszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł70,70 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom przedstawia na sprzedaż Lokal mieszkalny + lokal usługowy | Kwadrat centrum Pruszcza. Unikalna nieruchomość dla osób, które chcą mieszkać i pracować w jednym miejscu. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

969 000 zł93,61 m² 10 351,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,05 m² 11 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowych domowników czeka dwuletnie, trzypokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Okolica to niewysokie, kameralne budownictwo otoczone zielenią, wśród której spacerem pójdziemy na zakupy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

419 000 zł28,72 m² 14 589,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

! hot oferta dostępna tylko W pepper house! atuty - Świetna lokalizacja i komunikacja! - Niskie koszty utrzymania: - duża loggia o powierzchni aż 8,10 m - idealna do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pruszcz Gdański,pomorskie

444 000 zł41,18 m² 10 781,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,18 m2 Lokal znajduje się na ostatnim piętrze nowopowstałego 4 piętrowego budynku. Inwestycja jest wyposażona w windę, hale garażową , komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł44,60 m² 11 188,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje i oddzielna, duża kuchnia - pkp 5min od mieszkania - eksresowy dojazd do Gdańska! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

*tylko U nas* Poszukujesz przestronnego mieszkania w komfortowej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą najnowszą ofertę! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł54,40 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, w spokojnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub inwestycji pod wynajem. Najważniejsze informacje: - typ zabudowy blok - rok budowy 2002 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

433 097 zł40,92 m² 10 583,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , położone w spokojnej części Pruszcza Gdańskiego.Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia