Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański, pomorskie

  • 630 000 zł
  • 58,80 m²
  • 10 714,29 zł/m²

Zdjęcie

Beata Parol

Skontaktuj się

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

630 000 zł

58,80 m²

10 714,29 zł/m²

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Zaktualizowane: 19 maja 2026

630 000 zł 58,80 m² 10 714,29 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 630 000 zł (10 714,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ABC DOM, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ABC191269

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim.

Mieszkanie położone na najlepszym 1 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, jest dwustronne i bardzo dobrze nasłonecznione.

W jego skład wchodzą:
- salon z wyjściem na słoneczny balkon
- dwie duże sypialnie - jedna z narożną szafą
- kuchnia z szafkami pod wymiar, wyposażona w kuchenkę in płytę indukcyjną Whirpool, okap Gorenje. (...)

Agent

Beata Parol

690 250...

690 250 230

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana