dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Pruszcz Gdański - Oferty sprzedaży i najmu

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3200 z opłatami/wynajmę mieszkanie - 43m2 w Pruszczu Gdańskim na ul. Tysiąclecia 14. Bardzo dobrze usytuowane, w pobliżu : Urząd Miejski, szkoła, przedszkole, boisko, delikatesy, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

489 000 zł68 m² 7 170,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: * nowe budownictwo, * duży balkon * miejsce w hali garażowej, * słoneczne, * osobna garderoba. Nieruchomość: przestronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 68,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Osiedle (2 budynki) ogrodzone i zamknięte, wjazd otwierany bramą na pilota. Mieszkanie: - duży pokój 17,2m2 - Mały pokój 8,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

560 000 zł68 m² 8 175,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pok. Przy ulicy fantazego W pruszczu gdańskim Mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 zlokalizowane na parterze niskiego kameralnego budynku przy ul. Fantazego. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

365 000 zł41 m² 8 837,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkanie gotowego do wprowadzenia? - idealnie trafiłeś atuty: - mieszkanie od strony południowej - Cicha i spokojna okolica - Bliska odległość do dworca - 2 oddzielne pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

780 000 zł79 m² 9 824,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zalety nieruchomości: - zamknięte osiedle, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - niskie opłaty eksploatacyjne, - wyposażenie oraz sprzęt agd w cenie, - centrum Pruszcza, - 5 minut autem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 000 zł50 m² 8 996,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaję zadbane mieszkanie z ogródkiem w Pruszczu Gdańskim. Niezwykle spokojna i cicha okolica. Budynek wybudowany w 2002 roku na granicy terenów zielonych. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 900 zł52 m² 9 567,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji? to mieszkanie jest dla ciebie! atuty: - 3 km od obwodnicy - Tereny rekreacyjne w okolicy (1,5 km do lasu lub rzeki) - Gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

719 000 zł92 m² 7 815,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

II poziomowe 4 pokojowe wyposażone mieszkanie na sprzedaż. Mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta, spokojni sąsiedzi. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

430 000 zł51 m² 8 365,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w kamienicy, z piwnicą oraz wolnostojącym garażem mieszczącym się w obrębie osiedla. Mieszkanie jest w pełni zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo - własnościowe prawo do trzypokojowego lokalu, mieszczącego się na trzecim piętrze w budynku, który wzniesiony został w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł61 m² 6 986,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie i oddanym do użytku w 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

419 000 zł39 m² 10 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,7 m2, położone na I piętrze w bloku z 2018 roku znajdującego się w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko dla osób pracujących (stałe zatrudnienie co najmniej roczny staż pracy). Dostępne od ręki. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Tylko dla osób pracujących (stałe zatrudnienie co najmniej roczny staż pracy). Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tylko dla osób pracujących (każda osoba musi posiadać stałe zatrudnienie co najmniej roczny staż pracy). Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

780 000 zł79 m² 9 824,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Duże czteropokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami rezerwacja Polecamy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,39m2, położone na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 846,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i bardzo gustowne mieszkanie urządzone w stylu klasycznym. To świetna oferta zarówno dla rodziny, jak i pary. Warto rozważyć także w kategorii inwestycji, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam, sprzedam mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Domeyki. Blok z 2019 roku. Mieszkanie 65m2. Całość wykończona i gotowa do zamieszkania. Wszystko świeże i nowe. Materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego położone na cichym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 56 m2 Powierzchnia użytkowa (po odjęciu skosów) 36 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

279 000 zł36 m² 7 741,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36,04 m2 położone w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, w budynku usytuowanym tuż obok siedziby Starostwa Powiatowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojwe 47,2 m2 z piwnicą 5m2 gotowe do wprowadzenia w atrakcyjnej cenie. Położone w Pruszczu-Gdańskim Powstańców Warszawy, osiedle wschód. Rok budowy 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

587 000 zł59 m² 9 969,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Rogozińskiego w kameralnym Osiedlu Bursztynowym Mieszkanie jest 3 pokojowe i składa sie z: 1. Salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

700 000 zł69 m² 10 086 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To propozycja dla wymagającego klienta. Sprawdź sam- wirtualny spacer : Osiedle Debiut ul. Dybowskiego to nowo powstała inwestycja inpro, zlokalizowana niedaleko centrum miasta. W pobliżu punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego położone na cichym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 53 m2 Powierzchnia użytkowa (po odjęciu skosów) 33 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł38 m² 8 635,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Zalety nieruchomości: - centrum Pruszcza, - parking za szlabanem w cenie mieszkania, - 5 minut autem do obwodnicy Trójmiasta, - 15 minut autem do centrum Gdańska, - przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wszystkim Pośrednictwom dziękuję i odmawiam współpracy. Mieszkanie położone w centrum Pruszcza Gdańskiego przy ul. Soplicy, w zacisznym miejscu z widokiem na Park Centralny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie w odnowionym bloku położone na 3 piętrze z widokiem na centrum Pruszcza Gdańskiego, dwustronne, słoneczne, z dużym balkonem i szerokim oknem tarasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 000 zł47 m² 8 665,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku oddanym do użytku w 2007 roku, a który zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 000 zł48 m² 8 610,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu Gdańskim we wschodniej części. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym - 24,5 m2 - ekspozycja wschodnia - sypialnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 000 zł48 m² 8 610,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Zamieszkaj niespełna 2 kilometry od centrum Pruszcza Gdańskiego! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe I Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m2 I Budynek z 2014 roku zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim I 2 pokoje, 1 Piętro I balkon Atuty: bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

359 000 zł49 m² 7 316,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 49,07 m2 w atrakcyjnej cenie położone w Pruszczu-Gdańskim Osiedle wschód. Możliwość pozostawienia całego wyposażenia ze sprzętem agd.Przy bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

269 000 zł23 m² 11 629,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Świetna lokalizacja - kawalerka z balkonem! Na sprzedaż ciepłe z pięknym dużym balkonem mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części Pruszcza Gdańskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytułowane jest w bloku z wielkiej płyty powstałym w 1980 roku, który w niedawnym czasie został odnowiony oraz ocieplony. W bloku zamontowany jest domofon. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł79 m² 6 293,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atuty: - otwarta przestrzeń do własnej aranżacji - Świetna komunikacja z centrum Gdańska - Spokojna okolica Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 79, 29m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

492 900 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 846,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

279 000 zł36 m² 7 856,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe (35,51m2) z odrębną kuchnią i ogrodem na parterze w kameralnym bloku mieszkalnym przy Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim. Przestronny ( 20m2) pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest piętro przytulnego domu z oddzielnym wejściem. Nieruchomość idealna dla rodziny. Mieszkanie posiada oddzielną księgę wieczystą i stanowi odrębny lokal. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł79 m² 6 293,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij