dowolna

Mieszkania z garażem Pruszcz Gdański - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - pachnące nowością! Lokalizacja: ul. Romera 3/25 Powierzchnia: 41 Piętro: 3 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej Komórka lokatorska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - pachnące nowością! Lokalizacja: gdańsk, ul. Grunwaldzkiej Powierzchnia: 65 m Piętro: 2 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - pachnące nowością! Lokalizacja: gdańsk, ul. Romera 3/8 Powierzchnia: 65 m Piętro: 2 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł60 m² 10 033,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Juszkowie. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do obwodnicy trójmiasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulna Kawalerka w Pruszczu Gdańskim! Świetnie zlokalizowana nieruchomość, oddalona od centrum zaledwie 15 min spacerem. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2., przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

662 000 zł66 m² 9 989,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

*tylko U nas* Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 66,27 m położone w atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego. Komfort i wygoda w jednym miejscu! Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna Kawalerka w Pruszczu Gdańskim! Świetnie zlokalizowana nieruchomość, oddalona od centrum zaledwie 15 min spacerem. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3., ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ul. Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem - sypialni - osobnej kuchni - łazienki - korytarza Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

735 000 zł80 m² 9 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz dużego mieszkania w dobrym standardzie i wygodnej lokalizacji, to dobrze trafiłeś/aś. Atuty mieszkania: - 80m2 - 3 sypialnie (9,6m2, 13m2, 13,10m2) - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego w inwestycji Lunar dewelopera Activia. Nieruchomości idealna dla osób doceniających urok kameralnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim Osiedle Bursztynowe Osiedle Bursztynowe to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Pruszczu Gdańskim. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Azaliowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonego mieszkania we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego w inwestycji Azaliowy Park dewelopera Activa Deweloper. ** atuty oferty ** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowiec idealny na wynajem, dla pary, singla czy małej rodziny! Piękne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Z oddzielną kuchnią. W sprzedaży wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Pruszcz Gdański,pomorskie

657 696 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiuro Oferta mieszkania - podwyższony standard deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

430 000 zł40 m² 10 728,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: doskonała lokalizacja, zapewniająca szybki dostęp do centrum miasta oraz obwodnicy Trójmiasta, bogata i szybko rozwijająca się infrastruktura osiedlowa z pełnym zakresem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

460 000 zł65 m² 7 076 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne ceny z dobrym dojazdem do Gdańska - nie współpracuje z pośrednikami - zakup od dewelopera lokalizacja: o Centrum Gdańska - pociągiem z Tczewa - (reg) 23 minuty - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

370 000 zł30 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie pod inwestycję najmu krótkoterminowego, - nowoczesne, w pełni wyposażone i umeblowane, - pełna infrastruktura usługowo - handlowa w pobliżu - 6 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

547 000 zł46 m² 11 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rotmanka | Nowa inwestycja | 2 pokoje, 50,25 m2 Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Bajki w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

568 000 zł46 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Piętro domu ok. 72 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim Osiedlu Nad Radunią (czasem określanym jako rejon Matejki). Świetne położenie tuż obok centrum miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

569 000 zł46 m² 12 478,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

459 000 zł49 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wygodne mieszkanie 2 pokojowe sprzedaż + garaż (opcjonalnie) Mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta, spokojni sąsiedzi. Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,90 m2, zlokalizowane przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim. Doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

659 705 zł70 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zachwyca inteligentnym rozkładem - na 69 m2 mamy 3 sypialnie, salon z aneksem, 2 łazienki, garderobę, taras i loggię, które powiększają przestrzeń i pięknie doświetlają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 000 zł63 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 przestronne pokoje (62,54 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł69 m² 10 112,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 przestronne pokoje (62,54 m2) w cichej i spokojnej okolicy + garaż Nieruchomość składa się salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

295 000 zł72 m² 4 097 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kontaktdom w zabudowie szeregowej z garażem, wykonany z wysokiej klasy materiałów charakteryzujących się wysoką energooszczędnością i izolacją akustyczną.Dom bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł71 m² 8 476,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,67m2 w stylu deweloperskim w Pruszczu Gdańskim ,na osiedlu Debiut IV przy ulicy Domeyki, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

565 000 zł69 m² 8 174,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna tylko W mio casa nieruchomości! Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji charakteryzujące się atrakcyjnym rozkładem, który umożliwi ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa nieruchomości! Lokal mieszkalny 3- pokojowy na 3 piętrze, o powierzchni 70 m2, znajdujący się w budynku 3-piętrowym z 2010r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

689 000 zł55 m² 12 550,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,90m2 usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym (23,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

589 000 zł46 m² 12 917 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem i ogródkiem. Wjazd na osiedle zabezpieczony szlabanem. Apartament o powierzchni 45,6 m2 Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Olszewskiego Osiedle Pełne Udogodnień: wybudowane w 2020 roku przez Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023