dowolna

Mieszkania w nowym bloku Pruszcz Gdański - Oferty sprzedaży lub najmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim Osiedle Bursztynowe Osiedle Bursztynowe to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Pruszczu Gdańskim. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

476 064 zł46 m² 10 302,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: bloki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle termin oddania IV kwartał 2024 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 099 000 zł100 m² 11 022 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu piekny apartament 99,71 m2 w stanie idealnym, mieszczący się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2015 roku. W cenie 2 sąsiednie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

670 000 zł82 m² 8 177,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle zlokalizowane we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Kontakt: inwestycja obejmuje 10 budynków w zabudowie szeregowej, oferujących mieszkania o powierzchni 68 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartamenty nad Radunią to zespół 3 dwukondygnacyjnych budynków w Pruszczu Gdańskim przy ul. Antoniego Dobrowolskiego. Inwestycja liczy 60 apartamentów. Oferta dotyczy mieszkania 2- pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim. Atuty: nowoczesne i kameralne osiedle Mieszkanie w wysokim standardzie Duży słoneczny balkon Cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

679 000 zł60 m² 11 407,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie na osiedlu Azaliowy Park - idealne dla rodzin i osób pracujących zdalnie Jeśli marzysz o komforcie, funkcjonalności i stylu, to 3-pokojowe mieszkanie w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

546 448 zł53 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze położone nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

567 427 zł50 m² 11 328,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze położone nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł95 m² 8 437,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca do zamieszkania w nowym budownictwie z miejscem parkingowym i dużym balkonem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość do obwodnicy, - bliskość terenów zielonych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

349 000 zł29 m² 12 232,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Cieplewo, gmina Pruszcz Gdański przy ul. Plenerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

539 000 zł47 m² 11 517,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz miejsca do zamieszkania w nowym budownictwie z miejscem parkingowym i dużym balkonem w Pruszczu Gdańskim ? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość do obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 999 zł65 m² 76,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - pachnące nowością! Lokalizacja: gdańsk, ul. Romera 3/8 Powierzchnia: 65 m Piętro: 2 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Pruszcz Gdański,pomorskie

289 900 zł26 m² 11 311 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Wiedemanna to kameralna inwestycja 11 mikroapartamentów o powierzchniach użytkowych oscylujących wokół 25m2, wykończonych w wysokim standardzie. Budynek zaprojektowano w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

476 064 zł47 m² 10 220 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje na nowym osiedlu W pruszczu gdańskim odbiór W tym roku! bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Kameralna inwestycja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

546 448 zł53 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - pachnące nowością! Lokalizacja: ul. Romera 3/25 Powierzchnia: 41 Piętro: 3 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej Komórka lokatorska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

474 114 zł46 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

#Kup nowe mieszkanie z ekspertem - nie płać prowizji Zakup mieszkania z rynku pierwotnego nie musi oznaczać biegania po biurach sprzedaży. Współpraca ze mną to nie tylko **pełne wsparcie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

547 371 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr B3.03! Będziesz tu sąsiadował z osiedlem domków jednorodzinnych, a także malowniczymi polami Żuław Gdańskich, które pozwolą Ci spojrzeć z tarasu lub balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

539 000 zł47 m² 11 517,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - pachnące nowością! Lokalizacja: gdańsk, ul. Grunwaldzkiej Powierzchnia: 65 m Piętro: 2 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

647 598 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, liceum, punkty usługowo-handlowe, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

567 427 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 088 000 zł103 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty Czteropokojowe mieszkanie, świeżo wykończone w podwyższonym standardzie. Widok na staw i zieleń. Niska zabudowa osiedla, cicha i spokojna okolica. Wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł60 m² 10 033,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Juszkowie. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do obwodnicy trójmiasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak