dowolna

Mieszkania w centrum Pruszcz Gdański - Oferty sprzedaży i najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

509 999 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem I piwnicą - pruszcz gdański | 48 m | pełna własność Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Całkowicie odświeżone! Słoneczne mieszkanie w inwestycji Nowy Horyzont. Bardzo słoneczne i mega wygodne. Nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie z balkonem w zielonej części Pruszcza Gdańskiego - ul. Obrońców Wybrzeża Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

785 000 zł53 m² 14 811,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, słoneczne , trzypokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie i zamieszkałe od 2024 roku , usytuowane w doskonałej lokalizacji - z bliskością komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

590 000 zł46 m² 12 862,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z dużym ogrodem, na nowym i spokojnym osiedlu? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Zapraszamy do poznania wyjątkowej nieruchomości w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 500 zł65 m² 8 295,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

To dom z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym w cenie mieszkania - duża wartość przy takim budżecie. Cicha i zielona okolica wciąż dobrze skomunikowana z miastem - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 269,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: kameralna inwestycja 10 mieszkań z oddzielnymi wejściamigaraż dwustanowiskowy + miejsce naziemnepoddasze 40 m2bez podatku pcc 2%dojazd do centrum Gdańska-15 minwidok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 000 zł88 m² 22,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piętro domu jednorodzinnego Atuty: - nowy dwufunkcyjny piec gazowy, - cicha okolica, - blisko sklepy, lokalizacja Nieruchomość położona jest w Pruszczu Gdańskim w miejscu cichym, z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji Pruszcz Gdański, ul. Gałczyńskiego Lokalizacja: nieruchomość położona w wyjątkowo atrakcyjnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

407 000 zł42 m² 9 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 42,5 m w centrum Pruszcza Gdańskiego - ul. Tysiąclecia 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 42,5 m , położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

594 000 zł59 m² 9 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 59,45 m położonego na 3. piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego na świetnie zlokalizowanym Osiedlu Bursztynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne mieszkanie centrum Pruszcza Gdańskiego Powierzchnia: 53 m Piętro: 2 z 4 Liczba pokoi: 3 Balkon: 5 m Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dostępne od zaraz Pruszcz-Gdański ul.Rogozińskiego 10 NIERUCHOMOŚĆ: 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia: 27 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/3 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

559 000 zł68 m² 8 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*Tylko u Nas* Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem, idealne dla pary lub rodziny. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie bezczynszowe! Płacisz jedynie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł76 m² 9 230,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

*tylko U nas* cena do negocjacji. Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 75.73 m z dużym ogródkiem ok. 65 m2 położone w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Osiedle Debiut II, pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone w inwestycji Debiut II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł54 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi | Rotmanka, ul. Bajki Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Za Potokiem wydanie od ręki! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy na pograniczu Pruszcza Gdańskiego i Juszkowa. Szukasz miejsca, które połączy komfort, nowoczesność i bliskość natury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

630 000 zł72 m² 8 730,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

629 000 zł72 m² 8 716,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 500 zł65 m² 8 295,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 500 zł65 m² 8 295,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

819 211 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: bloki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle termin oddania II kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

483 294 zł47 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

629 000 zł64 m² 9 896,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o wygodnym układzie, położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Pruszcza Gdańskiego - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

730 000 zł63 m² 11 578,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu zakup komfortowego apartamentu o pow. 63.05 m2, 2 pokojowego z ogrodem w Pruszczu Gdańskim na osiedlu wschód przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie pierwotnie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

290 000 zł20 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w samym sercu Pruszcza Gdańskiego mieszkanie Na sprzedaż kawalerka położona w samym sercu Pruszcza Gdańskiego, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł108 m² 4 769 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Alternatywa dla mieszkania - dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Działka 331 m2, zabudowana budynkiem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

53 m komfortu w sercu Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Idealne dla singli, rodzin, par, a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 500 zł65 m² 8 295,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026