dowolna

Mieszkania w centrum Pruszcz Gdański - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 988 zł86 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera Przestronne 4pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze. Salon z wyjściem na balkonod strony wschodniej, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Pruszcz Gdański,pomorskie

316 000 zł60 m² 5 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży trzy pokojowe funkcjonalne mieszkanie o pow. 60 m2 w Pruszczu Gd. na Osiedlu w Blasku Słońca. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

375 120 zł78 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone na I piętrze. Salon z wyjściem na balkon 7 m2 , 3 sypialnie, łazienka, wc i przedpokój.Wystawa okien północnozachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

275 604 zł54 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie ,łazienkai przedpokój. Z salonu wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

203 734 zł40 m² 5 055,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka. Z salonu wyjście na taras27 m2. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

296 688 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na I piętrze. Salon z wyjściem na taras 7m2 , 2 sypialnie , oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

284 711 zł60 m² 4 720,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na I piętrze. Salon, kuchnia,2 sypialnie , łazienka i przedpokój.Wystawa okien północno - zachodnia Nowa kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 782 zł92 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera Przestronne 5pokojowe mieszkanie, położone na parterze z dużym ogrodem 135 m2. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

334 560 zł70 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie, położone na I pietrze. Salon z aneksem, z wyjściem na taras 7,29m2 , 3 sypialnie, łazienka, wc i przedpokój.Wystawa okien zachodnia.Nowa kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

213 434 zł44 m² 4 805,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego. Lokalizacja ta gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

258 602 zł53 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

184 164 zł37 m² 4 999,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 261 zł92 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Cichej. Lokalizacja ta gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja - wyjątkowe, komfortowe mieszkanie W wysokim standardzie Z halą garażową, piwnicą I ogrodem dla młodej rodziny. Mieszkanie znajduje się w Straszynie, popularnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

255 000 zł52 m² 4 866,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie z ogródkiem i aneksem kuchennym o powierzchni 52,4 m2 z 2012 roku położone na parterze ładnego i ogrodzonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

159 000 zł26 m² 6 045,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o pow. 26,30 m2 zlokalizowaną w centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku z 1980 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

330 000 zł68 m² 4 881,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na "osiedlu Piastowskim" w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość składa się z: - salon [ 23,8 ] z wyjściem na większy balkon [ 4 ] - sypialnia [ 11,2 ] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 671 zł38 m² 4 967,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta mieszkań w Pruszczu Gdańskim. Nowe, kameralne osiedle z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Do centrum Gdańska dojazd zajmuje jedynie 15 minut. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

334 494 zł70 m² 4 752,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z 1975 r. w Pruszczu Gd. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

199 140 zł44 m² 4 499,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks 32 mieszkań w czterech nowoczesnych architektonicznie szeregach - po 8 mieszkań w każdym budynku.Ogłoszenie dotyczy mieszkania o powierzchni 44,26m2 (1B/M1).Nieruchomość sklada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

299 000 zł108 m² 2 763,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie dotyczy mieszkania dwupoziomowego z poddaszem, 5-pokojowego, o powierzchni użytkowej 64,02 m2 ( 96, 62 m2 powierzchnia calkowita) zpoddaszem + 38,4m2 i miejscem postojowym. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

349 000 zł83 m² 4 199,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjna lokalizacja. Nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane. Do Gdańska ok. 9 km - drogą obwodową bezpośrednio do osiedla.W okolicy pełna infrastruktura handlowo - usługowa; centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

247 797 zł59 m² 4 178 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks 32 mieszkań w czterech nowoczesnych architektonicznie szeregach - po 8 mieszkań w każdym budynku.Ogłoszenie dotyczy mieszkania o powierzchni użytkowej (53,59m2), pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

189 000 zł50 m² 3 805,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo ładne 3 pokoje dla młodej rodziny z dziećmi Mieszkanie położone na II piętrze w bloku w kameralnej zabudowie. Do mieszkania wchodzimy przez wygodny przedpokój, w którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

167 000 zł27 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulną, zadbaną kawalerkę o pow. 27 m2 zlokalizowaną w centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 zlokalizowane w Pruszczu Gd. na Osiedlu Bursztynowym. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super oferta! świetna lokalizacja! Prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane w Pruszczu Gd. na osiedlu Bursztynowym. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,58 m2 zlokalizowane w Pruszczu Gd. na Osiedlu Bursztynowym. Lokal usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł62 m² 5 451,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego na ogrodzonym osiedlu zamykanym na bramę wjazdową na pilota. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Prezentujemy przestronne, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie o pow. 55 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

235 000 zł55 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego.TYLKO SPRZEDAJĄCY POKRYWA WYNAGRODZENIE AGENCJI! Dwupoziomowe, w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, 3 pokojowe mieszkanie. I poziom: salon z aneksem kuchennym [ 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

342 000 zł63 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 zlokalizowane w Pruszczu Gd. na Osiedlu Bursztynowym. Lokal usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł62 m² 5 451,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, jest to klimatyczne, przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow.68,18 m2 w centrum Pruszcza Gd. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

345 000 zł62 m² 5 548,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwustronne komfortowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego na ogrodzonym osiedlu, zamykanym na bramę wjazdową na pilota. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym - 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

150 000 zł26 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa nizsza cena! Oferujemy na sprzedaż przytulną, zadbaną kawalerkę o pow. 26 m2 zlokalizowaną w centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

143 000 zł28 m² 5 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy do sprzedaży przytulne, słoneczne, ładnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 28 m2 zlokalizowane w Pruszczu Gd. na Osiedlu Bursztynowym. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Więcej zdjęć na stronie centrum pruszcza gdańskiego, blisko pkp/skm (300m). Mieszkanie(32,30m2) zadane-wejść mieszkać, dwupokojowe w budynku z cegły, grube mury, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

195 000 zł54 m² 3 577,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedania przytulne, słoneczne mieszkanie o pow. 54,5 m2 w Pruszczu Gd. Lokal mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, suche, czystez dużym balkonem 12m kw. od strony południowej, piwnica 8m kw.w centrum Pruszcza Gd. oś. Mickiewicza, w sąsiedztwie przedszkole, szkoła nr 3, plac zabaw, przychodnie, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, położone w samym centrum Pruszcza! Mieszkanie jest przestronne, narożne i nasłonecznione przez cały dzień - w związku z tym - ciepłe. Atrakcyjna.