dowolna

Mieszkania w bloku Pruszcz Gdański - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 000 zł107 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 poziomowy lokal mieszkalny bez czynszowy po wschodniej stronie pruszcza gdańskiego. W skład lokalu wchodzi 1 poziom 57 mkw na którym znajduje się salon/jadalnia kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

494 000 zł46 m² 10 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż mieszkanie 42,3 m + piwnica 3,7 m po remoncie, do własnej aranżacji Powierzchnia w księdze wieczystej: 46.

Szczegóły ogłoszenia

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji || bez pcc || Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji | Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdański. Ciekawy rozkład do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł74,33 m² 10 749,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81,12 m² 10 109,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne, przestronne 2 pokoje z garderobą i 2 miejscami parkingowymi - Pruszcz Gdański, ul. Piastowska Szukasz mieszkania, do którego wpada słońce, a nie tylko rachunki! Oto 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury w Pruszczu Gdańskim. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

744 355 zł74,51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,51 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.25 Cena: 815 759 Powierzchnia: 81,17 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 0/2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

827 999 zł65 m² 12 738,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

589 000 zł61,89 m² 9 516,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,12 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,12 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 150 zł25 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę o powierzchni 25 m . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu. Duży, słoneczny pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

300 000 zł25 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m2 na parterze na kameralnym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania, składa się ze słonecznego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz Gdański - ul. Piastowska Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie również dostępna opcja Wynajmu kwater pracowniczych ul. Wita Stwosza / lokal dwupoziomowy / powierzchnia 126m2,! atuty nieruchomości: ścisłe Centrum - Pruszcz Gdański, otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

448 000 zł39 m² 11 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

769 000 zł77 m² 10 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania idealnego dla rodziny, z ogromnym tarasem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i z szybkim dojazdem do Gdańska? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 947,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate. Stylowa Funkcjonalność i pełen komfort Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,54m2, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł30 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 196 000 zł107 m² 11 177,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o dużym, wygodnym mieszkaniu z pełnym dostępem do miejskich udogodnień, a jednocześnie pragniesz spokojnej, bezpiecznej okolicy i przestrzeni dla dzieci? To dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

485 000 zł36 m² 13 596,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: - bogata infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy, gwarantująca pełen komfort codziennego życia, - doskonała lokalizacja, blisko centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim. Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł95 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 900 zł46 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Pruszcz Gdański, ul. Benedykta Dybowskiego spokojna, dobrze skomunikowana okolica z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i infrastruktury usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

744 355 zł75 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,51 m, położone na 2 piętrze w kameralnej inwestycji w Rotmance, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na parterze w 2 piętrowym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim. Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Pruszcza Gdańskiego mieszkanie Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela Pośrednikom/agentom nieruchomości dziękujemy - proszę nie dzwonić i nie pisać. Mieszkanie świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,79 zł/m²