dowolna

Mieszkania umeblowane Pruszcz Gdański - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem kawalerka ok. 22 m2 stała opłata co miesiąc. Mieszkanie nie jest umeblowane. W mieszkaniu: kuchenka elektryczna, szafka ze zlewozmywakiem, glazura, terakota; wc, prysznic, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem kawalerki ok. 30 m2 max. dla 3 osób. Mieszkanie nie jest umeblowane. W mieszkaniu: kuchenka elektryczna, szafka ze zlewozmywakiem, glazura, terakota; wc, prysznic, umywalka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób pracujących (stałe zatrudnienie co najmniej roczny staż pracy). Dostępne. Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł50 m² 8 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie i oddanym do użytku w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

509 000 zł68 m² 7 474,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, ponad 68 metrowe, 3-pokojowe, bardzo ciepłe i jasne mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Jest to świetna oferta dla rodzin z dziećmi, a także dla celów inwestycyjnych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie, na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie jest wyposażone w rolety zaciemniające mieszkanie. Składa się z pokoju z balkonem i dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 24 Marca

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - parking dla mieszkańców, - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza ue, bez pozwolenia, również na kredyt hipoteczny, - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

460 000 zł61 m² 7 491,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie W nowym budownictwie, trzypokojowe, zlokalizowane na 2piętrze w budynku 3piętrowm w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. 2 niezależne sypialnie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

509 000 zł68 m² 7 463,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim o powierzchni użytkowej 68,20m2. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3200 z opłatami/wynajmę mieszkanie - 43m2 w Pruszczu Gdańskim na ul. Tysiąclecia 14. Bardzo dobrze usytuowane, w pobliżu : Urząd Miejski, szkoła, przedszkole, boisko, delikatesy, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

560 000 zł68 m² 8 175,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pok. Przy ulicy fantazego W pruszczu gdańskim Mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 zlokalizowane na parterze niskiego kameralnego budynku przy ul. Fantazego. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

780 000 zł79 m² 9 824,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zalety nieruchomości: - zamknięte osiedle, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - niskie opłaty eksploatacyjne, - wyposażenie oraz sprzęt agd w cenie, - centrum Pruszcza, - 5 minut autem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 900 zł52 m² 9 567,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji? to mieszkanie jest dla ciebie! atuty: - 3 km od obwodnicy - Tereny rekreacyjne w okolicy (1,5 km do lasu lub rzeki) - Gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

719 000 zł92 m² 7 815,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

II poziomowe 4 pokojowe wyposażone mieszkanie na sprzedaż. Mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta, spokojni sąsiedzi. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

430 000 zł51 m² 8 365,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w kamienicy, z piwnicą oraz wolnostojącym garażem mieszczącym się w obrębie osiedla. Mieszkanie jest w pełni zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo - własnościowe prawo do trzypokojowego lokalu, mieszczącego się na trzecim piętrze w budynku, który wzniesiony został w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł61 m² 6 986,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie i oddanym do użytku w 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

419 000 zł39 m² 10 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,7 m2, położone na I piętrze w bloku z 2018 roku znajdującego się w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko dla osób pracujących (stałe zatrudnienie co najmniej roczny staż pracy). Dostępne od ręki. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 846,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i bardzo gustowne mieszkanie urządzone w stylu klasycznym. To świetna oferta zarówno dla rodziny, jak i pary. Warto rozważyć także w kategorii inwestycji, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego położone na cichym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 56 m2 Powierzchnia użytkowa (po odjęciu skosów) 36 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

587 000 zł59 m² 9 969,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Rogozińskiego w kameralnym Osiedlu Bursztynowym Mieszkanie jest 3 pokojowe i składa sie z: 1. Salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

700 000 zł69 m² 10 086 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To propozycja dla wymagającego klienta. Sprawdź sam- wirtualny spacer : Osiedle Debiut ul. Dybowskiego to nowo powstała inwestycja inpro, zlokalizowana niedaleko centrum miasta. W pobliżu punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego położone na cichym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 53 m2 Powierzchnia użytkowa (po odjęciu skosów) 33 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł38 m² 8 635,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Zalety nieruchomości: - centrum Pruszcza, - parking za szlabanem w cenie mieszkania, - 5 minut autem do obwodnicy Trójmiasta, - 15 minut autem do centrum Gdańska, - przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie w odnowionym bloku położone na 3 piętrze z widokiem na centrum Pruszcza Gdańskiego, dwustronne, słoneczne, z dużym balkonem i szerokim oknem tarasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 000 zł48 m² 8 610,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu Gdańskim we wschodniej części. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym - 24,5 m2 - ekspozycja wschodnia - sypialnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 490 zł69 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zobacz prawdziwy (nie zdjęcia, a film) film 360 o tym mieszkaniu. W tym mieszkaniu możesz zostać milionerem - kolektura Totolotka tuż za rogiem:) mieszkanie: genialne 4 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe I Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m2 I Budynek z 2014 roku zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim I 2 pokoje, 1 Piętro I balkon Atuty: bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytułowane jest w bloku z wielkiej płyty powstałym w 1980 roku, który w niedawnym czasie został odnowiony oraz ocieplony. W bloku zamontowany jest domofon. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 846,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest kawalerka przeznaczona do zamieszkania tylko dla jednej osoby. W 1-osobowym apartamencie jest aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę indukcyjną, zlewozmywak, małą lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania piękne ,czyste i zadbane 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Cambel Town w Pruszczu Gdańskim tuż obok Osiedla Bursztynowego. Mieszkanie o powierzchni 38,50 m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 000 zł41 m² 48,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Supernova to inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Cichej. Lokalizacja ta gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem kawalerki ok. 30 m2. Mieszkanie nie jest umeblowane. W mieszkaniu: kuchenka elektryczna, szafka ze zlewozmywakiem, glazura, terakota; wc, prysznic, umywalka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 061,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie w Pruszczu Gdańskim (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzeleckiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe, umeblowane mieszkanie pow. 46 m2) usytuowane jest na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Na zamkniętym osiedlu (ul Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

319 000 zł37 m² 8 668,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie dwu pokojowe, po remoncie, umeblowane w centrum Pruszcza Gdańskiego. Rezerwacja! Mieszkanie o powierzchni 36,8m2, położone na czwartym piętrze budynku czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Pruszcz Gdański,pomorskie

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

| kawalerka | 1 piętro | świetna lokalizacja | balkon | pruszcz gdański | Przedstawiam Państwu kawalerkę w Pruszczu Gdańskim o łącznej powierzchni 27m2. Nieruchomość usytułowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł44 m² 8 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*Na sprzedaż, 3 - pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim o powierzchni 44,44 m2, idealne dla pary, singla oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie w pełni.