dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Pruszcz Gdański - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

590 000 zł46 m² 12 862,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z dużym ogrodem, na nowym i spokojnym osiedlu? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Zapraszamy do poznania wyjątkowej nieruchomości w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

407 000 zł42 m² 9 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 42,5 m w centrum Pruszcza Gdańskiego - ul. Tysiąclecia 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 42,5 m , położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dostępne od zaraz Pruszcz-Gdański ul.Rogozińskiego 10 NIERUCHOMOŚĆ: 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia: 27 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/3 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Osiedle Debiut II, pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone w inwestycji Debiut II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 41,4 m | 3 piętro | blok Mieszkanie w bardzo dobrym stanie gotowe do wprowadzenia Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 046 zł46 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania słoneczne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji Pruszcza Gdańskiego! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł54 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi | Rotmanka, ul. Bajki Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Za Potokiem wydanie od ręki! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł42 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz mieszkania na wynajem w wygodnej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 42 m2 usytuowane w Pruszczu Gdańskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

483 294 zł47 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: bloki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle termin oddania II kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

730 000 zł63 m² 11 578,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu zakup komfortowego apartamentu o pow. 63.05 m2, 2 pokojowego z ogrodem w Pruszczu Gdańskim na osiedlu wschód przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie pierwotnie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz nowego mieszkania na wynajem w wygodnej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 53 m2 usytuowane w Pruszczu Gdańskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Pruszcz Gdański,pomorskie

476 064 zł46 m² 10 237,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne osiedle o podwyższonym standardzie składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków z windami, oferujących łącznie 118 mieszkań o powierzchniach od 31,78 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest już dostępne na wynajem. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną. W mieszkaniu nie ma lodówki i pralki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

483 294 zł47 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 2 pokojowe mieszkanie 46,65 m2 z ogródkiem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

483 294 zł47 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 3 piętrowe budynki z windą w dzielnicy domów jednorodzinnych we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego, w sąsiedztwie osiedla z pełną infrastrukturą handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł39 m² 11 903,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż! Kameralne mieszkanie 2-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Wyjątkowy budynek 2-piętrowy z nowoczesną windą. Usytuowany blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 046 zł46 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim. Atuty: nowoczesne i kameralne osiedle Mieszkanie w wysokim standardzie Duży słoneczny balkon Cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania od ręki. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną. W mieszkaniu nie ma pralki i lodówki. Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

112 000 zł42 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego! atuty: - lokalizacja, - widok na zieleń, - dwustronna ekspozycja, - oddzielna kuchnia, - funkcjonalny układ. Na 48m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Pruszczu Gdańskim ul. Beniowskiego 50 m z widokiem i balkonem 7,5 m kw Po remoncie | 3 min do parku Polodowcowego, plac zabaw 50 m. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 046 zł46 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

388 000 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli pragniesz uciec od zgiełku miasta, a zarazem przerzucić się do komfortowego i zacisznego miejsca otoczonego barwną naturą, przedstawiamy okolicę, która może sprostać Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w Pruszczu Gdańskim. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego M4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w atrakcyjnej okolicy miasta Pruszcz Gdański w stanie deweloperskim. Mieszkanie Na sprzedaż prezentujemy pańśtwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

477 808 zł47 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie w Pruszczu Gdańskim - na podstawie umowy z deweloperem Na sprzedaż oferuję nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 46 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim mieszkanie: na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z praktycznymi rozwiązaniami - idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży mieszkania Pruszcz Gdański, osiedle Wschód Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Powstańców Warszawy, tuż obok miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

559 000 zł50 m² 11 108,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwa pokoje plus osobna kuchnia! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Bursztynowym w Pruszczu Gdańskim, bardzo dobrze skomunikowanym i zlokalizowanym niedaleko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz nowego mieszkania na wynajem w wygodnej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 45 m2 usytuowane w samym sercu Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 046 zł46 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

12km od Fontanny Neptuna w Gdańsku - Zamieszkaj w Pruszczu Gdańskim. Inwestycje mieszkaniowe często zlokalizowane są bardzo daleko od Gdańska - w przeciwieństwie do przedstawianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

495 000 zł40 m² 12 325,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie nowoczesne, przestronne i w pełni umeblowane. Wystarczy zabrać swoje rzeczy i od razu zamieszkać! Marzysz o mieszkaniu pełnym światła,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij