dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Pruszcz Gdański - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w centrum Pruszcza Gdańskiego bardzo ciepłe, słoneczne, częśćiowo umeblowane zlokalizowane w spokojnej okolicy, blisko centrum, w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do sprzedania, mieszkanie dwu pokojowe w Pruszczu Gdańskim w samym centrum, blisko sklepy, przestanek autobusowy, pks, kościół, szkoła, przedszkole, żłobek. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

197 425 zł49 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa deweloper! nowa inwestycja, bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu, położonym nieopodal centrum Pruszcza Gdańskiego. W okolicy pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

210 000 zł42 m² 4 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie usytułowane na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z: - 2 pokoi (11 i 13m2, na podłodze panele) - umeblowanej łazienki (4m2) - przedpokoju(8m2), na podłodze terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

220 000 zł42 m² 5 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego o powierzchni 51 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka + piwnica ok 6m2 Cena - 190 tys. (ok 3750 za m2) Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Budynek z 2006 roku wybudowany przez dewelopera Mach. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

198 000 zł39 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 39 m. Dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (19,2 m) w zabudowie. Sypialnia (10,2 m). Duży balkon (6 m) z widokiem na Gdańsk (otwarta przestrzeń). Przestronna łazienka (4,7 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

239 000 zł45 m² 5 343,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio ustawne mieszkanie 2-pokojowe (możliwość wydzielenia 3-go pokoju) na parterze w doskonałej lokalizacji z tarasem i wyjściem do ogrodu. Brak innych takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio nowe mieszkanie (2003) w Pruszczu Gdańskim przy ul. Emilii Plater 1b (osiedle Wschód). Bardzo dobrze skomunikowana okolica w tym z Gdańskiem, przystanki autobusowy (pod domem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Meszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia 58m kw. pietro 3 w bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przypisana jest piwnica oraz wyznaczone miejsce postojowe. Mieszkanie praktycznie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

239 000 zł51 m² 4 711,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane w bloku 3 piętrowym na Osiedlu Bursztynowym, zamkniętym z miejscami parkingowymi (brama na pilota, wyjścia poza blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

210 000 zł52 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zespół 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych Jantarowy Zakątek położony jest 1,5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, w spokojnej willowej dzielnicy miasta. Dobre skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł54 m² 20,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Pruszczu Gdańskim ul. Gałczyńskiego 17 (osiedle Wschód). Kuchnia wyposażona w meble, lodówkę, elektryczną płytę, piekarnik. Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie 53 m2 + piwnica 4 m2, super lokalizacja ;w pobliżu min.szkoła ,gimnazjum,dwa przedszkola ,liczne sklepy ,przystanek autobusowy oraz PKP. Mieszkanie do sprzedaży wraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie na osiedlu Zakątek Juszkowo ( na granicy z Pruszczem Gd.), 2-pokojowe ( pokój z aneksem kuchennym + sypialnia) o wysokim standardzie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia domek gospodarczy. Na parterze pokój z aneksem kuchennym + łazienka, u góry drugi pokój. Domek jest świeżo po remoncie, ciepły i przytulny. Opłata to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

248 000 zł49 m² 5 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, słoneczne, rok budowy - 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

138 000 zł28 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie nowe wykończone W wysokim standardzie przed zasiedleniem-salon Z aneksem kuchennym I sypialnia.SALON Z ANEKSEM ORAZ ŁAZIENKA WYŁOŻONE SZARYM GRESEM SZKLIWIONYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł51 m² 6 031,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Ładne ,słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Wschód.Nieruchomość składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie do wynajęcia. Pierwsze piętro. Pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W łazience wanna, wc, umywalka. Kaucja wynosi 1000 zł. Koszt wynajmu to 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 200 zł36 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie słoneczne dwupokojowe z aneksem kuchennym, balkon oraz przynależną piwnicą w budynku 3 piętrowym,piętro II. Blok położony na osiedlu Zakątek Juszkowo w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie W pruszczu gdańskim, ul. Orzeszkowa, dobra lokalizacja, cicha okolica I dobry dojazd do gdańska omijając centrum miasta. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60m2, pruszcz Gdański, ul. Horsztyńskiego Mieszkanie w pełni umeblowane w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Horsztyńskiego, w cichej i spokojnej okolicy. Budynek nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie W cichej okolicy, dobry dojazd do gdańska, teren ogrodzony, niedaleko centrum,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

890 zł50 m² 17,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 50 m2, nowe budownictwo, dwa pokoje, częściowo umeblowany aneks kuchenny, balkon, piwnica, mili sąsiedzi, spokojna okolica osiedla Wschód (boczna od Kasprowicza), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

mieszkanie słoneczne w cichej okolicy. Blisko szkoły i sklepy dobrze skomunikowane z aglomeracją Trójmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

249 308 zł54 m² 4 651,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- oraz nie ponosi żadnych kosztów obsługi Cena Dewelopera Nowe Osiedle w Pruszczu Gdańskim Przedstawiamy nowoczesne i kameralne osiedle o niskiej zabudowie wokół zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

233 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

249 000 zł54 m² 4 645,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- oraz nie ponosi żadnych kosztów obsługi Nowe Osiedle w Pruszczu Gdańskim Przedstawiamy nowoczesne i kameralne osiedle o niskiej zabudowie wokół zielonych terenów Pruszcza. Cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

139 000 zł42 m² 3 325,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam Mieszkanie (41,80 m2) w Pruszczu Gdańskim, położone na pierwszym piętrze budynku .Na wymienioną powierzchnię składa się duży pokój z wneką,mały pokój,kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

218 000 zł41 m² 5 369,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

177 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie, ładne, zadbane, ptzytulne. W sam raz dla młodego małżeństwa lub singla. 2 ustawne pokoje (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

188 000 zł36 m² 5 266,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

257 000 zł54 m² 4 794,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010