dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Pruszcz Gdański - Oferty wynajmu lokali użytkowych

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

52,88 zł/m²104 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą część budynku pawilonu wolnostojącego na parterze w dzielnicy przemysłowej Pruszcza Gdańskiego. o metrażu 104 m2. Lokal przyjazny.

Szczegóły ogłoszenia

58,48 zł/m²68,40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 68,5 m na wynajem - idealny pod sklep, usługi, biuro lub gastronomię Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 68,5.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Magazyn, ul. Przemysłowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

25 zł/m²700 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala do wynajęcia - Pruszcz Gdański - 700 m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 700 m , zlokalizowaną w dogodnej części Pruszcza Gdańskiego, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Pruszcz Gdański,pomorskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 150 m2, położony na I piętrze w budynku wybudowanym w 2005 roku w nowoczesnej wysoko energooszczędnej technologi typu Velox. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro, ul. Batalionów Chłopskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 150 m , znajdujący się na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Batalionów Chłopskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Batalionów Chłopskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni użytkowej 150 m2. Działka ogrodzona z parkingiem o powierzchni 1355m2.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena zawiera opłaty za media przy wynajęciu na pomieszczenia biurowe. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone w Pruszczu Gdańskim na pietrze pierwszym obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

<!-startfragment-> Komfortowa powierzchnia biurowa 150 m | Pruszcz Gdański Nowoczesna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 150 m , zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, to.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

68,75 zł/m²32 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest podwójny pokój biurowy o powierzchni łącznej 32 mkw dobrze doświetlony podłoga panele, ściany świeżo malowane. Z większego pokoju przejście do mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 150 m2 w Pruszczu Gdańskim. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. rok budowy 2000. Działka ogrodzona z parkingiem o powierzchni 1.355.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia | ok. 150 m | Gdańsk Do wynajęcia I piętro obiektu o powierzchni niemal 150 m . Budynek zlokalizowany jest na ogrodzonej działce o pow. 1355 m . Idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

21,88 zł/m²320 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo- biurowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. Ściany gładzone i malowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy 400m2 w Pruszczu Gdańskim. Do wynajmu pomieszczenia zlokalizowane w obiekcie przemysłowym położonym w Pruszczu Gdańskim. Obiekt charakteryzuje się dobrym położeniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

21,21 zł/m²330 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy do Wynajęcia - 330 m , Centrum Pruszcza Gdańskiego, 2 Piętra, parking Na wynajem przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy o łącznej powierzchni 330 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - biurowy o powierzchni 130 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal położony jest na 2-piętrze budynku biurowego. Ściany gładzone i malowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Pruszcz Gdański,pomorskie

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego , niedaleko granicy administracyjnej miasta. Przy budynku przystanek autobusowy lini 207, do stacji kolejowej niecałe 2 km. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia - idealny na salon derkoracji wnetrz, studio fitness. Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , położony w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²155 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem, składający się z 5 wewnętrznych pomieszczeń o łącznej powierzchni 155m2.Oferowany obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy o pow. 140m2 w Pruszczu Gdańskim. Lokal dwu piętrowy, położony przy ruchliwej ulicy, na parterze budynku usługowym. Ściany gładzone i malowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

21,88 zł/m²320 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo- biurowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal dwu poziomowy z przeznaczeniem na działalność, biurową, usługową położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

37,14 zł/m²1 050 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 1050 m , zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim, w doskonale skomunikowanej części miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

38,81 zł/m²773 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Obiekt biurowo - magazynowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni 773 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

100 zł/m²100,30 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 100 m | parter | do aranżacji | Arctowskiego Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni około 100 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w centrum Pruszcza Gdańskiego - 200 m Atuty: duża powierzchnia - 200 m pod biuro, usługi lub cichą produkcję. 14 funkcjonalnych pokoi na 1. piętrze, część.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²1 543 m² 33 946 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Hala Produkcyjno-Magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym! Obiekt o łącznej powierzchni ok 1702 m2 na który składa się: - hala produkcyjno-magazynowa (ok 1245 m2), - 6.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²150 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukacie Państwo piętra lokalu do wynajęcia pod usługi biurowe? Jeżeli tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość: - powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

21,88 zł/m²320 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal dwu poziomowy z przeznaczeniem na działalność, biurową, usługową położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Aleja ks. Józefa Waląga

Pruszcz Gdański,pomorskie

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu bezczynszowy lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w centrum Pruszcza Gdańskiego przy Alei Waląga 8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Pruszcz Gdański,pomorskie

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 135 m Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, bezpośredni wjazd z głównej drogi, działka 1335 m , ogrodzona z szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

30,52 zł/m²213 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro o powierzchni 213 m2 Pruszcz Gdański. Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 213 m2. Składają się z gabinetu, sali konferencyjnej, open space, serwerowni,.

Szczegóły ogłoszenia

37,33 zł/m²375 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks pomieszczeń produkcyjnych (zwarta zabudowa) Budynki 1-kondygnacyjne o łącznej powierzchni 375m2 i wysokości 3,50m + użytkowanie placu manewrowego o powierzchni 200m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²9,50 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Samodzielny lokal 9,5 mkw w centrum Pruszcza Gdańskiego dobry na biuro lub usługi kosmetyczne, wejście od dużego podwórka ogólnie dostępnego. Adres nieruchomości to ul Plac Wyzwolenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Batalionów Chłopskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

11,82 zł/m²550 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala o powierzchni 550 m usytuowana w przemysłowej części Pruszcza gdańskiego. Teren jest w pełni ogrodzony i posiada 2 bramy wjazdowe na posiadłość, co.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Batalionów Chłopskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

34,89 zł/m²513 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 513 m2 z zapleczem socjalno- biurowym. Budynek posiada dwie bramy wjazdowe, alarm. Dojazd tir. Teren ogrodzony. Dostęp 24/7. Strefa przemysłowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal do wynajęcia z ogromnym potencjałem dla przyszłego najemcy. Fantastyczna okolica, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Obrońców Westerplatte

Pruszcz Gdański,pomorskie

30 zł/m²283,30 m² 8 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa wyłącznie właściciel. Na wynajem niezależny obiekt biurowy o powierzchni 293,8 m.kw. W skład obiektu wchodzi : - 6 gabinetów biurowych (13 m.kw-30.m.kw), -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Krótka

Pruszcz Gdański,pomorskie

40 zł/m²107 m² 4 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy, w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal o powierzchni 107 m.kw, w którego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Lotnicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Lokal pod wynajem w centrum osiedla domków jednorodzinnych. Poprzednio była pizzeria. Lokal 60 m2 do własnej aranżacji i przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Pruszcz Gdański,pomorskie

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

30 zł/m²460 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Wolno stojący budynek biurowy w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Parterowy budynek położony na ponad 1000-metrowym wydzielonym terenie. Składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij