Kamienice Pruszczańskie
Pruszcz Gdański, Grunwaldzka 71

Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Kamienice Pruszczańskie
Pruszcz Gdański, Grunwaldzka 71
Pruszcz Gdański, Grunwaldzka 71
Zobacz na mapie
I kwartał 2027
od 12 750 zł/m²
od 38,97 do 59,56 m²
od 2 do 3
garaż
Termin realizacji
I kwartał 2027Ceny
od 12 750 zł/m²Metraże
od 38,97 do 59,56 m²Liczba pokoi
od 2 do 3Miejsca postojowe
garaż1 pokój
2 pokoje
od 529 992 zł
3 pokoje
od 622 425 zł
4 pokoje
5 pokoi

Inwestycja realizowana przez:
Activa AP Puchalska-Pastuszka Sp.k.
Biuro Sprzedaży
Obrońców Wybrzeża 2B
Pruszcz Gdański 83-000
| MieszkanieB2.20 | 50,28 m² | 12 900 zł/m² | 1/2 | 3 | 648 612 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.20 |
| MieszkanieB2.28 | 45,03 m² | 12 850 zł/m² | 2/2 | 2 | 578 636 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.28 |
| MieszkanieB2.01 | 49,90 m² | 12 850 zł/m² | parter/2 | 2 | 641 215 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.01 |
| MieszkanieB2.03 | 41,16 m² | 13 100 zł/m² | parter/2 | 2 | 539 196 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.03 |
| MieszkanieB2.04 | 48,47 m² | 12 900 zł/m² | parter/2 | 3 | 625 263 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.04 |
| MieszkanieB2.06 | 39,50 m² | 13 600 zł/m² | parter/2 | 2 | 537 200 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.06 |
| MieszkanieB2.10 | 53,91 m² | 12 900 zł/m² | parter/2 | 3 | 695 439 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.10 |
| MieszkanieB2.12 | 38,97 m² | 13 600 zł/m² | 1/2 | 2 | 529 992 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.12 |
| MieszkanieB2.17 | 47,26 m² | 12 850 zł/m² | 1/2 | 2 | 607 291 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.17 |
| MieszkanieB2.21 | 48,25 m² | 12 900 zł/m² | 1/2 | 3 | 622 425 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2.21 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie