Działka budowlana, ul. Kopernika
Kopernika, Pruszcz Gdański, pomorskie
- 990 000 zł
- 796 m²
- 1 243,72 zł/m²
Mateusz Imianows...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Kopernika
Kopernika, Pruszcz Gdański, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana, ul. Kopernika
Zaktualizowane: 22 maja 2026
990 000 zł 796 m² 1 243,72 zł/m²
-Media:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 990 000 zł (1 243,72 zł/m²)
- Działka: budowlana, 796 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY POŚRDNIK MATEUSZ IMIANOWSKI, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 533996
Lokalizacja
- Adres: Kopernika, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka zabudowana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Pruszczu Gdańskim przy ul. Mikołaja Kopernika, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych - Osiedle Wschód.
Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 796 m² zabudowaną kilkoma budynkami przeznaczonymi do remontu lub wyburzenia, co daje możliwość realizacji nowej inwestycji według własnego projektu i potrzeb.
Na terenie działki znajdują się:
budynek mieszkalny ok. (...)
575 060...
575 060 787