dowolna

Domy z garażem Pruszcz Gdański - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 549 000 zł180 m² 8 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej, zaprojektowany przez uznaną trójmiejską pracownię architektoniczną. To realizacja indywidualnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 185 000 zł101 m² 11 732,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'zosia 6_866' z ceną: 635 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 149 000 zł138 m² 8 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z widokiem na jezioro, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

995 000 zł132 m² 7 537,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Straszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Na sprzedaż komfortowy, piętrowy dom jednorodzinny po generalnym remoncie, położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Pruszcza Gdańskiego - przy ul. Lotniczej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

775 000 zł120 m² 6 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim (ściany cekolowane) gotowy do odbioru i natychmiastowego wydania. Ostatni dostępny szereg w ramach realizowanej inwestycji Juszkowo - Słoneczne Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 000 zł126 m² 7 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Zapraszam na prezentacje świetnie skomunikowanego dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 126 m , zlokalizowanego we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

679 000 zł72 m² 9 409,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Bliskość Trójmiasta, dom W zabudowie szeregowej z własnym ogrodem to oferta, której nie możesz przeoczyć. Domy położone na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 049 000 zł152 m² 6 878,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Styl życia, na jaki zasługujesz Wyobraź sobie poranki przy kawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 269,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Najważniejsze atuty: kameralna inwestycja 10 mieszkań z oddzielnymi wejściamigaraż dwustanowiskowy + miejsce naziemnepoddasze 40 m2bez podatku pcc 2%dojazd do centrum Gdańska-15 minwidok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młodzieżowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

784 000 zł92 m² 8 540,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Twój wymarzony dom w Pruszczu Gdańskim - komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł138 m² 3 732 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Dom wolnostojący na planie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni całkowitej niemal 214 m2 i powierzchni użytkowej niemal 182 m2. Uwaga: zakup bez podatku pcc. Budowany na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

995 000 zł133 m² 7 481,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny szereg z widokiem na jezioro | Straszyn | osiedle Brzozowe Wzgórze Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orła Białego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 380 000 zł260 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowa niższa cena! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego w malowniczej części Pruszcza Gdańskiego, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 650 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Atuty: wielofunkcyjny dom z dwustanowiskowym garażem, zlokalizowany w spokojnej oraz bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, gwarantującej wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 269,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom w zabudowę szeregowej | bezczynszowe | kameralna inwestycja 10 domów w zabudowie szeregowej | garaż dwustanowiskowy + miejsce naziemne | poddasze 40 m2 | widok na zieleń i wodę |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 700 000 zł205 m² 8 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż piękny i przestronny dom zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim pod Gdańskiem. Dom wolnostojący z pięknym dużym ogrodem, nieruchomość jest umeblowana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 429 000 zł134 m² 10 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony bezpośrednio w Pruszczu Gdańskim. Budynek Wzniesiony w 2013 r. na potrzeby czteroosobowej rodziny, wyróżnia się optymalnym zagospodarowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam przestronny dom z ogrodem, o powierzchni użytkowej 150 m , położony w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 dom wolnostojący w Pszczółkach (szczegóły lokalizacji poniżej), powstały na bazie zmodyfikowanego projektu Savannah (nieco powiększony, dodane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 999 zł177 m² 5 640,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w pełni podpiwniczony z garażem 15 minut od Gdańska. [dom] Dom o powierzchni użytkowej 177.28m2 ( całkowita 266.42) składa się z trzech poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Dom wolnostojący na planie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni całkowitej niemal 214 m2 i powierzchni użytkowej niemal 182 m2. Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 w Pszczółkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 199 000 zł246 m² 4 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość: dom wolnostojący w pełni podpiwniczony oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł138 m² 3 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł138 m² 3 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 499 000 zł210 m² 7 138,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Na sprzedaż unikatowy dom wolnostojący z dużym garażem który spełni oczekiwania nie jednej rodziny dzięki wyjątkowemu układowi który można zostawić tak jak jest, rozbudować czy podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 249 000 zł246 m² 5 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 999 zł177 m² 5 640,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konopnickiej

Pruszcz Gdański,pomorskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta sprzedaży domu z lat 80. w centrum Pruszcza Gdańskiego Atrakcyjny dom jednorodzinny-bliźniak o dużym potencjale, położony przy ul. Marii Konopnickiej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 090 000 zł126 m² 8 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 126 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) + garaż. Do domu przynależy działka o pow. 314m2 Dom składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom o wielu możliwościach aranżacyjnych - dla wielopokoleniowej rodziny jak i inwestora. Jedyny dom wolnostojący do zakupu poniżej 1 mln zł w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

719 000 zł136 m² 5 286,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej 136m2 plus poddasze 50m2 nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:537 m²

Kontaktna sprzedaż dom wolnostojący w Pruszczu Gdańskim w bardzo dobrej lokalizacji (osiedle Nad Radunią). W najbliższej okolicy znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł138 m² 3 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 495 000 zł400 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentuję ofertę domu wraz z halą produkcyjną z 1988 roku. Jest on usytuowany przy ulicy Rzemieślniczej w Pruszczu Gdańskim. Pełne zaplecze handlowo-usługowe, oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł138 m² 3 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²