Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://pruszcz-gdanski.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-piastowska-12.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45853.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://pruszcz-gdanski.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-piastowska-12.html
https://pruszcz-gdanski.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-piastowska-12.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45853.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Piastowska 12

Pruszcz Gdański, Piastowska 12

Julia Żabicka

Skontaktuj się

Apartamenty Piastowska 12

Pruszcz Gdański, Piastowska 12

Pruszcz Gdański, Piastowska 12

Apartamenty Piastowska 12

Apartamenty Piastowska 12

Termin realizacji
IV kwartał 2027
Ceny
od 9 500 zł/m²
Metraże
od 105,09 do 124,73 m²
Liczba pokoi
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

IV kwartał 2027

Ceny

od 9 500 zł/m²

Metraże

od 105,09 do 124,73 m²

Liczba pokoi

Miejsca postojowe

garaż

4 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

3CITY ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Julia Żabicka

Potęgowska 41

Gdańsk 80-175

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie1.1 105,09 m² 9 800,04 zł/m² 1/2 4 1 029 886 zł
Mieszkanie
1 029 886 zł 105,09 m²
9 800,04 zł/m² 4 pok.
1.1

Mieszkanie1.2 124,73 m² 9 500 zł/m² 1/2 4 1 184 935 zł
Mieszkanie
1 184 935 zł 124,73 m²
9 500 zł/m² 4 pok.
1.2

Mieszkanie2.2 124,62 m² 9 500 zł/m² 2/2 4 1 183 890 zł
Mieszkanie
1 183 890 zł 124,62 m²
9 500 zł/m² 4 pok.
2.2

MieszkanieSprzedane2.1 104,96 m² 2/2 4
Mieszkanie Sprzedane
104,96 m²
4 pok.
2.1

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

3CITY ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Julia Żabicka

Potęgowska 41

Gdańsk 80-175

536 034...

536 034 510

736 843 824

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij