dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pruszcz Gdański

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pruszcz Gdański,pomorskie

444 000 zł41,18 m² 10 781,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,18 m2 Lokal znajduje się na ostatnim piętrze nowopowstałego 4 piętrowego budynku. Inwestycja jest wyposażona w windę, hale garażową , komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lilli Wenedy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogrodem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17 m2, położone w spokojnej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł94,70 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

21,88 zł/m²320 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal dwu poziomowy z przeznaczeniem na działalność, biurową, usługową położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

827 999 zł65 m² 12 738,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Aleja ks. Józefa Waląga

Pruszcz Gdański,pomorskie

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu bezczynszowy lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w centrum Pruszcza Gdańskiego przy Alei Waląga 8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

500 000 zł45,45 m² 11 001,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim - ul.Mickiewicza. Blisko park i deptak. Pełna infrastruktura handlowo- usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł44,60 m² 11 188,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje i oddzielna, duża kuchnia - pkp 5min od mieszkania - eksresowy dojazd do Gdańska! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

389 000 zł36,80 m² 10 570,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 4 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 000 000 zł323,17 m² 9 283,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal znajdujący się w budynku handlowo-usługowym położonym w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Wojciecha Kossaka. Ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 480 000 zł314 m² 4 713,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - Pruszcz Gdański, ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Pruszcz Gdański,pomorskie

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 135 m Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, bezpośredni wjazd z głównej drogi, działka 1335 m , ogrodzona z szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

30,52 zł/m²213 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro o powierzchni 213 m2 Pruszcz Gdański. Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 213 m2. Składają się z gabinetu, sali konferencyjnej, open space, serwerowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o obszarze 800 m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł37 m² 12 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*tylko U nas!* Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 37 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kupiecka

Pruszcz Gdański,pomorskie

25 000 zł9 500 m² 2,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynajem działki w Pruszczu Gdańskim ul. Kupiecka Działka o powierzchni 9500m2 jest uzbrojona w prąd, gaz, internet, posiada ochronę Główny atut : działka znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 229 000 zł199 m² 6 175,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 120 m (199 m powierzchni całkowitej), zlokalizowany w Pruszcz Gdański, osiedle Wschód. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

37,33 zł/m²375 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks pomieszczeń produkcyjnych (zwarta zabudowa) Budynki 1-kondygnacyjne o łącznej powierzchni 375m2 i wysokości 3,50m + użytkowanie placu manewrowego o powierzchni 200m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

10 900 zł300 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt:tel.   Do wynajęcia wolnostojący, nowy dom z pełnym umeblowaniem w Łęgowie - 4 km od Pruszcza Gdańskiego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana - bliski dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 307 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z częścią socjalno-biurową w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Batalionów Chłopskich Lokalizacja: doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta i głównych tras komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

600 000 zł86 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka | Komfortowy, przestronny lokal w sercu miasta Szukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 000 zł44,62 m² 10 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

11 960 400 zł19 934 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki w Pruszczu Gdańskim ul. Kupiecka Działka o powierzchni 19934m2 jest ogrodzona płotem. Posiada dostęp do prądu. Główny atut : działka znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 900 000 zł963,78 m² 5 084,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 183 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni 500 m , budynek socjalno - biurowy II piętrowym o powierzchni 463 m2., położony na działce przemysłowej: usługowo- produkcyjnej o powierzchni 5183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

799 000 zł74,33 m² 10 749,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²9,50 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Samodzielny lokal 9,5 mkw w centrum Pruszcza Gdańskiego dobry na biuro lub usługi kosmetyczne, wejście od dużego podwórka ogólnie dostępnego. Adres nieruchomości to ul Plac Wyzwolenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia